ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

نمایش مردمی فیلم دزد و پری ۲ در سینما ایران تا ساعاتی دیگر!!

سه شنبه, 11 دی, 1397
تیزر جدید فیلم دزد و پری 2

نمایش مردمی فیلم دزد و پری 2 تا ساعاتی دیگر در سینما ایران برگزار خواهد شد. این نمایش با حضور بازیگرانی چون ارژنگ امیرفضلی و امیر غفارمنش برگزار می شود.

به گزارش میم ست ، نمایش مردمی فیلم دزد و پری ۲ امروز (سه شنبه ۱۱ دی ماه) ساعت ۱۹ با حضور بازیگران و عوامل این فیلم در سینما ایران برگزار خواهد شد.

به نقل از مشاور رسانه ‌ای پروژه ، مراسم نمایش مردمی فیلم دزد و پری ۲ ساخته جدید حسین قناعت امروز (سه شنبه ۱۱ دی ماه) ساعت ۱۹ با حضور امیر غفارمنش ، نادر سلیمانی ، رامین ناصرنصیر و ارژنگ امیرفضلی ، به همراه هنرمندان خردسال: پارسیا شکوری، عرفان برزین و یاس نوروزی در سینما ایران برگزار خواهد شد.

در این مراسم بازیگران نامبرده با مخاطبان به گپ و گفت پرداخته و با آنان به تماشای این فیلم می نشینند.

اکران فیلم دزد و پری ۲ از چهارشنبه هفته گذشته در گروه سینمایی ایران آغاز شده است. این فیلم به جز اکران در سینماهای تهران بزودی در سینماهای چندین شهر دیگر نیز روی پرده خواهد رفت.

فیلمبرداری فیلم دزد و پری ۲ اواخر سال گذشته در تهران انجام شد. این فیلم فضایی شاد و مفرح دارد و روایتگر داستان ماجراهای عجیب یک پدر است که به نوعی خود را دانشمند فرض می ‌کند. او مدعی شده که قرص ‌هایی برای رشد و فعالیت سریع کودکان اختراع کرده است. داستان از جایی آغاز می ‌شود که ۲ دزد بچه ‌هایی را می ‌ربایند و این قرص ‌های معجزه‌ گر باعت ایجاد اتفاقاتی جذاب و بامزه در فیلم می ‌شوند...  .

بازیگران فیلم دزد و پری 2 عبارتند از:

امیرحسین صدیق ، ارژنگ امیرفضلی ، شقایق فراهانی ، بهنوش بختیاری ، نادر سلیمانی ، رامین ناصرنصیر ، افشین سنگ چاپ ، مرتضی زارع ، اکبر عبدی ، هنرمندان خردسال: یاس نوروزی ، پارسیا شکوری ‌فر و عرفان برزین.

سری اول فیلم دزد و پری در تابستان سال ۹۵ به نمایش عمومی درآمد.

پخش فیلم دزد و پری ۲ برعهده موسسه رسانه فیلمسازان با مدیریت حبیب اسماعیلی می باشد.

نظر شما در مورد داستان و بازیگران و نمایش مردمی فیلم دزد و پری 2 چیست؟ 

نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. 

نمایش مردمی فیلم دزد و پری 2

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.