مردی که در سریال لژیون روی سرش سبد گذاشته بود کیست ؟

لژیون

در پیشنمایشی که از فصل دوم سریال لژیون منتشر شد دیدیم شخص مروزی که روی صندلی نشسته است و روی سر خود یک سبد گذاشته صورتش دیده نشود و سه ربات اندرویدی نیز در اطرافش حضور دارند.

به گزارش میم ست، فصل دوم سریال لژیون (Legion) ممکن است حتی از فصل اول آن هم عجیب و غریب تر باشد. در پشنمایش فصل دوم این سریال فرمانده فوکویاما که رهبر بخش ۳ است را با یک سبد که روی سرش قرار داشت دیدیم. کمتر سریال تلویزیونی ای پیدا می شود که چنین شخصیت عجیب و غریبی داشته باشد. چنین فرمانده بی چهره و بی صدایی که توسط بادیگارد های اندرویدی احاطه شده است را فقط در سریال لژیون می توانیم ببینیم.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، دیوید تقریبا پس از یک سال دوری، دوباره برگشت تا ببیند که دوستانش اکنون برای بخش سه کار می کنند. او از پتالمی پرسید که کسی با چیزی مانند سبد که بر سرش داشته باشد وجود دارد؟ پتالمی توضیح داد که فرمانده فوکویاما رهبر بخش سه است بنابر این رئیس جدید آنهاست.

فرمانده لباس سنتی کموسو که یک راهب ژاپنی است را می پوشد. برای این که کسی آنها را نشناسد سبدی روی سرشان می گذاشتند تا کسی نتواند صورتشان را ببیند. در فرقه کموسو به سر کردن این کلاه سبدی نماد پاکی و تطهیر نفس است.

فرمانده اصلا صحبت نمی کند و سه ربات اندرویدی که در کنار او هستند به جای او صحبت می کنند که دیوید آن ها را زنان سیبیلو می نامد. این سه ربات به نوبت به جای فوکویاما صحبت می کنند که به نظر می رسد خود او آنها را ساخته باشد.

طرز صحبت کردن آنها نامشخص است و معلوم نیست که کی فرمانده از اندروید ها می خواهد که شروع به صحبت کردن کنند و کی آنها صبر می کنند تا حرف های فرمانده را متوجه شوند. کلارک با ضمیر “آنها” به فرمانده اشاره می کند و این تئوری که همه آن چهار نفر (خود فرمانده به علاوه سه ربات مترجم) با هم فرمانده هستند.

بخش ۳ (Division 3) مقر اصلی مقابله با تهدید جهش یافته هاست و یکی از از آنتاگونیست های اصلی این سریال از فصل اول است.

سریال لژیون (Legion) سه شنبه شب ها ساعت ۱۰ از شبکه FX پخش می شود.

لژیون لژیون

 

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *