ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو باز هم در فیلم جدیدی همکاری می کنند

پنجشنبه, 3 آبان, 1397
مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو
به گزارش میم ست، در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالییود، مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو قرار است یک‌بار دیگر با هم در یک فیلم همکاری کنند. ساخت فیلم Killers of the Flower Moon (قاتلان فلاور مون) رسما تایید شده است و این فیلم پروژه بعدی مارتین اسکورسیزی خواهد بود و لئوناردو دی‌کاپریو نقش اصلی این فیلم را بازی خواهد کرد. این فیلم اقتباسی از رمانی به همین نام اثر دیوید گرن است و از سال ۲۰۱۶ که برای اولین‌بار خبر ساخت این فیلم اعلام شد، دی‌کاپریو در این پروژه به‌عنوان بازیگر حضور داشت. در آن زمان قرار بود جی جی آبرامز کارگردانی فیلم Killers of the Flower Moon را بر عهده داشته باشد. اتفاقات فیلم Killers of the Flower Moon در سال ۱۹۲۰ جریان دارد. این فیلم قرار است داستان قبیله اوسیج را در اکلاهما روایت کند که در زمین‌های آن‌ها نفت کشف می‌شود و در ادامه قتل‌های زنجیره‌ای رخ می‌دهد که اولین تحقیقات و پرونده‌های بزرگ و رسمی FBI در مورد این قتل‌ها را تشکیل داده است. ددلاین در خبر خود اعلام کرد که مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو به‌عنوان کارگردان و بازیگر در این پروژه حضور خواهند داشت و کمپانی فیلمسازی Imperative Entertainment هم وظیفه ساخت فیلم Killers of the Flower Moon را بر عهده دارد. اریک راث، نویسنده فیلم‌هایی چون فیلم Forrest Gump (فارست گامپ)، فیلم Munich (مونیخ)، فیلم The Insider (نفوذی) و فیلم The Curious Case of Benjamin Button (مورد عجیب بنجامین باتن)، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد و دی‌کاپریو و اسکورسیزی به‌عنوان تهیه کننده نیز در این پروژه حضور خواهند داشت اسکورسیزی در مورد کارگردانی فیلم Killers of the Flower Moon گفت:
زمانی که من کتاب دیوید گرن را مطالعه کردم، بلافاصله مردم، صحنه‌هایی که اتفاقات در آن جریان دارد، اکشن و تمامی چیزهایی که من را مجبور به ساخت یک فیلم می‌کند، تصور کردم. من از همکاری با اریک راث و همکاری دوباره با دی‌کاپریو در این پروژه بسیار هیجان زده هستم تا این داستان بسیار هیجان انگیز و گفته نشده آمریکایی را به به‌روی پرده‌های سینما بیاوریم.
فیلم Killers of the Flower Moon قرار است ششمین همکاری مشترک مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو باشد. این دو اسطوره سینمای هالیوود پیش از این در فیلم‌هایی چون فیلم Gangs of New York (دارودسته‌های نیویورکی)، فیلم The Aviator (هوانورد)، فیلم The Departed (رفتگان)، فیلم Shutter Island (جزیره شاتر) و فیلم The Wolf of Wall Street (گرگ وال استریت) با یکدیگر همکاری کرده بودند.
مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو
مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.