ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

لیست رسمی بازیگران سریال میراث جوپیتر منتشر شد

پنجشنبه, 25 بهمن, 1397
سریال میراث جوپیتر

به گزارش میم ست، تیرماه امسال بود که شبکه نت‌ فلیکس از ساخت سریالی براساس کمیک میراث جوپیتر (Jupiter’s Legacy) اثر مارک میلار، خبر داد. استیون دنایت، کارگردان، شورانر و نویسنده فصل اول سریال دیردویل (Daredevil) و فیلم حاشیه اقیانوس آرام: طغیان (Pacific Rim: Uprising) وظیفه ساخت این سریال میراث جوپیتر را بر عهده دارد.

فهرست رسمی بازیگران سریال میراث جوپیتر تایید و اعلام شده است. شبکه Netflix با انتشار توییتی در صفحه رسمی خود در توییتر اعلام کرد که جاش دوهامل در نقش شلدون سمپسون ملقب به The Utopian (آرمان‌گرا)، بن دنیلز در نقش والتر سمپسون، لسلی بیب در نقش گریس سمپسون، النا کومپوریس در نقش کلویی سمپسون، اندرو هورتون در نقش برندون سمپشون، مت لنتر در نقش جرج هاتچین و مایک وید در نقش فیتز اسمل، در این سریال حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

اتفاقات سریال میراث جوپیتر در دهه ۳۰ میلادی آغاز می‌شود که در طی آن گروهی با به‌ دست آوردن قدرت‌ هایی به اولین ابرقهرمان‌ های جهان تبدیل می‌ شوند. این سریال قرار است داستان چند نسل از یک خانواده ابرقهرمانی را دنبال کند که تمرکز آن روی خانواده سمپسون است که افراد ارشد خانواده در حال آموزش فرزندان خود هستند.

 اولین کمیک Jupiter's Legacy توسط کمپانی Image Comics در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و تا به امروز بیش از ۱۰ نسخه از این مجموعه کمیک نوشته و منتشر شده است. در سال ۲۰۱۸، شبکه نتفلیکس کمپانی Millarworld (میلارورلد) را که متعلق به مارک میلار است، خریداری کرد. پس از آن این سرویس استریم محبوب در حال برنامه ریزی برای ساخت فیلم و سریال براساس کمیک‌های این نویسنده با تجربه و محبوب است.

سریال American Jesus (جیزز آمریکایی)، فیلم Reborn (ریبورن) فیلم Empress، فیلم Huck و فیلم Sharkey the Bounty Hunter، دیگر اقتباس‌های تلویزیونی و سینمایی نتفلیکس از کمیک‌های میلارورلد است که قرار است طی سال‌های آینده تولید و منتشر شوند.

سریال میراث جوپیتر

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.