میم ست

لوکاس فیلم نویسنده قسمت نهم جنگ ستارگان را اخراج کرد

جنگ ستارگان

به نظر می رسد که موفقیت های فیلم جنگ ستارگان استودیو لوکاس فیلم در گیشه بی دلیل نیست و سخت گیری آنها در انتخاب کارگردان باعث موفقیت آنها شده است. لوکاس فیلم در اخراج کارگردان هیچ ابایی ندارد و مهم نیست کار ساخت فیلم چقدر پیش رفته است اگر از کارگردان راضی نباشد خیلی راحت او را اخراج می کند. کارگردانان فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان تنها دو هفته مانده به پایان فیلم برداری فیلم اخراج شدند و کارگردان قسمت نهم و آخرین قسمت از سه گانه جدید این فیلم، کار خود را شروع نکرده اخراج شد.

به گزارش میم ست، به نظر می رسد کمپانی لوکاس فیلم (Lucasfilm) کالین ترورو (Colin Trevorrow) را به دلیل مشکلاتی که با پیشنویس فیلم نامه ای که او برای قسمت نهم فیلم جنگ ستارگان (Star Wars: Episode IX) نوشته داشته، از این پروژه کنار گذاشته است. در حالی که موفقیت های فیلم های جنگ ستارگان استودیو لوکاس فیلم در گیشه غیر قابل انکار است به نظر می رسد این استودیو با کارگردان هایش مشکل دارد.

تونی گیلوری (Tony Gilory) در مقطعی اعلام کرد که لوکاس فیلم او را استخدام کرد تا مشکلات و چیزی که به تعبیر استودیو “گند کاری” یا “آشفته بازار” گرث ادواردز (Gareth Edwards) کارگردانی قبلی فیلم Rogue One: A Star Wars Story بود را درست کند و در مراحل پس از تولید فیلم را اصلاح کند و در صورت نیاز بعضی از صحنه ها را دوباره فیلم برداری کند.

پس از آن نیز اخباری منتشر شد مبنی بر این که فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller) تنها چند هفته قبل از پایان فیلم برداری فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان (Solo: A Star Wars Story) از این پروژه کنار گذاشته شدند. به نظر می رسید که این فیلم هیچ شباهتی به آن چیزی که لوکاس فیلم انتظار داشت، نداشت و خیلی سریع ران هاوارد (Ron Howard) استخدام شد تا بخش بزرگی از فیلم را دوباره فیلم برداری کند.

در نهایت در آخرین پروژه لوکاس فیلم، اواخر سال ۲۰۱۷ بود که کالین ترورو استخدام شد تا به جای جی. جی آبرامز (J.J Abrams) کارگردان فیلم نیرو بر می خیزد (The Force Awakens) نویسندگی و کارگردانی قسمت نهم فیلم جنگ ستارگان را بر عهده بگیرد.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، بنابر گزارشی که وال استریت ژورنال (Wall Street Journal) منتشر کرده است کتلین کندی (Kathleen Kennedy) مدیر استودیو لوکاس فیلم از داستانی که ترورو برای این فیلم نوشته خوشش نیامده و ترورو هم از او در خواست کرده تا اجازه دهد فیلم نامه را بازنویسی کند اما در نهایت کندی تصمیم گرفته که او را اخراج کند.

به دنبال خروج از پروژه قسمت نهم جنگ ستارگان، ترورو به فیلم دنیای ژوراسیک ۳ (Jurassic World 3) پیوست و قرار شده که این فیلم را کارگردانی کند. همچنین او فیلم اول این مجموعه را کارگردانی کرده بود و در هر سه فیلم این سه گانه به عنوان کمک نویسنده حضور داشته است.

فیلم جنگ ستارگان: قسمت نهم (Star Wars: Episode IX) برای اکران در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۹ آذر ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است.

جنگ ستارگان جنگ ستارگان جنگ ستارگان

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *