ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

واکنش پرویز پرستویی به انتقادات اخیر از فیلم لس آنجلس – تهران !

چهارشنبه, ۲۵ مهر, ۱۳۹۷
فیلم لس آنجلس - تهران
به گزارش میم ست ، این روزها پرویز پرستویی پس از سال ‌ها با فیلم لس آنجلس - تهران روی پرده سینماها به نقش ‌آفرینی پرداخته است. وی در پاسخ به برخی نقدها درباره‌ی این فیلم کمدی نوشت:
"نظر صادقانه شما برای همه ما پذیرفتنی است ولی با انصاف و نه کینه شخصی و ..."
در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای ایران ، این بازیگر سینما که سابقه ‌ی بازی در فیلم ‌های کمدی بی نظیری همچون مارمولک ، عزیزم من کوک نیستم ، مومیایی ۳ ، شوخی ، مرد عوضی و آدم برفی را در کارنامه دارد ، در پاسخ به برخی انتقادات درباره‌ی فیلم اخیرش در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
"هموطنان عزیزم، منتقدین محترم، اینجانب پرویز پرستویی حدود نیم قرن در عرصه هنر خدمت کردم و در طول سال هم پیشنهادات کاری زیادی داشتم ولی به لحاظ احترامی که برای مخاطب قائل بودم تن به هر کاری ندادم و در هر کاری هم که حضور داشتم با اعتقاد پذیرفتم و تاکنون صرفا برای پول کار نکرده ‌ام و در بازتاب کارهایی که حضور داشتم خود را از هر حیث سهیم دانستم چه خوب و چه بد. فیلم لس ‌آنجلس ـ تهران هم جزء همان کارهایی بوده که نه برای رفاقت بلکه با اعتقاد بر اینکه بتوانیم یک فیلم مفرح و شاد (مهاجرت برعکس) با حفظ احترام برای شما عزیزان بسازیم، پذیرفتم و این را در این سالیان آموختم که اثری که ساخته می‌شود شما می‌توانید نظر بدهید، چه دوست داشته باشید و چه دوست نداشته باشید. منتقدین محترم هم همینطور ولی متاسفانه بعضا نقدها صادقانه نیست که هیچ، بلکه شمشیر از رو بستن است وگرنه همه عزیزانی که حضور دارند، نقدپذیرند. بنده همه نظرات مردم و بعضی از منتقدان را دنبال می‌کنم ، ایمان دارم و باور داشته باشید هیچ یک از هنرمندان این فیلم کیسه برای ثروت‌اندوزی ندوخته‌اند و هیچکس هم نمی‌خواهد شما را وادار کند که حتما و باید از این فیلم استقبال کنید. نظر صادقانه شما برای همه ما پذیرفتنی است ولی با انصاف و نه کینه شخصی و ..."

نظر شما در مورد فیلم لس آنجلس - تهران چیست ؟ در مورد دیگر فیلم های کمدی پرویز پرستویی چه نظری دارید؟

نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. فیلم لس آنجلس - تهران فیلم لس آنجلس - تهران فیلم لس آنجلس - تهران
تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.