میم ست

فیلم شزم وارد مراحل پس از تولید شد

شزم

شزم یکی از قوی ترین ابرقهرمانان دنیای DC است. پسر بچه های به نام بیلی که داد زدن کلمه شزم به یک ابر قهرمان تبدیل می شود. هواداران سال ها منتظر شنیدن خبر ساخت این فیلم بودند. حالا خبر رسیده که فیلم برداری این فیلم به پایان رسیده و وارد مراحل پس از تولید شده است.

به گزارش میم ست، بهمن سال گذشته بود که فیلمبرداری و تولید فیلم Shazam در شهر تورنتو در کشور کانادا آغاز شد. و در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، کمپانی برادران وارنر و چند نفر از عوامل فیلم اعلام کرده اند که کار فیلم برداری و تولید این فیلم به پایان رسیده است. دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) که بیشتر او را برای کارگردانی در فیلم های آنابل: خلقت  (Annabelle: Creation) و چراغ ها خاموش (Lights Out) می‌شناسیم، کارگردانی فیلم شزم را بر عهده داشت و با انتشار توییتی در صفحه شخصی خود از به پایان رسیدن فیلمبرداری و تولید فیلم Shazam خبر داد و گفت که این فیلم وارد مراحل پس از تولید شده است. علاوه بر سندبرگ، زاکری لوی (Zackary Levi)، بازیگر نقش شزم نیز با انتشار ویدیویی از پایان فیلمبرداری فیلم مستقل این شخصیت خبر داده بود.

از دیگر بازیگران این فیلم می توان زاکاری لوی در نقش شزم، آشر انجل (Asher Angel) در نقش بیلی بتسون، مارک استرانگ (Mark Strong) در نقش دکتر سیوانا، گریس فولتون (Grace Fulton) در نقش مری بتسون،‌ جک دیلن گریزر (Jack Dylan Grazer) در نقش فردی فریمن، یان چن (Ian Chen) در نقش یوجین چوی، خوان آرمند (Jovan Armand) در نقش پدرو پنیا، کوپر اندروز (Cooper Andrews) در نقش ویکتور واسکز و  مارتا میلانس (Marta Milans) در نقش روزا واسکز را نام برد که در فیلم Shazam حضور دارند و هنرنمایی کرده اند.

تاکنون اطلاعات زیادی از داستان و اتفاقات فیلم Shazam منتشر نشده و تا به امروز هیچ تصویر رسمی از این فیلم به اشتراک گذاشته نشده است. این فیلم برای اولین بار در نمایشگاه سینماکان برای افراد حاضر در سال نمایش داده شد که تا کنون هیچ تصویری از آن منتشر نشده است. با این حال، انتظار می‌ رود که در نمایشگاه کامیک کان امسال اولین تریلر احتمالی فیلم شزم منتشر شود.

فیلم Shazam برای اکران در تاریخ ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (۱۶ فروردین ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است.

شزم شزم شزم

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *