میم ست

فیلم سینمایی امیر به جشنواره های خارجی خواهد رفت

امیر

سیدضیاء هاشمی تهیه کننده فیلم سینمایی امیر خبر داد که این فیلم را در جشنواره های خارجی شرکت خواهد داد.

به گزارش میم ست ، تهیه کننده فیلم سینمایی امیر یعنی سیدضیاء هاشمی در مصاحبه ای بیان کرد که : ” امیر از جمله فیلم های خاص به شمار می رود به همین دلیل چندان به اکران این فیلم به صورت عمومی فکر نمی کنیم. ” کارگردانی و نویسندگی این فیلم بر عهده نیما اقلیما بوده است .

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای ایران ، هاشمی در ادامه خاطرنشان کرد که : ” برنامه اصلی ما حضور این فیلم در جشنواره های جهانی است به همین منظور یک تیم کارشناسی برای شناسایی جشنواره های مناسب خارجی در نظر گرفته ایم. ”

وی با اشاره به اینکه امیر داستان معمولی زندگی مردم را از دیدگاه متفاوتی به تصویر کشیده است ، گفت : ” چند فیلم نامه در دستور کار خود قرار داده ام که در صورت انجام به موقع کارها در ۶ ماه اول سال یک اثر سینمایی را جلوی دوربین ببرم. ”

بازیگران فیلم امیر عبارتند از : میلاد کی مرام، هادی کاظمی، مصطفی قدیری، بهدخت ولیان، روشنک سه قلعه گی، وحید منافی، مهدی عامل هاشمی، سحر دولتشاهی و آرتین گلچین .

جالب است بدانید که به گفته کارگردان فیلم سینمایی امیر یعنی نیما اقلیما ، بازیگران فیلم برای ارائه بازی متفاوت با کارهای قبلی ، حدود ۹ ماه تمرین داشته اند.

امیر امیر امیرامیر

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *