ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

نقش آفرینی پژمان بازغی در کنار خواننده آذربایجانی در فیلم ترانه ‌ای عاشقانه برایم بخوان!

یکشنبه, 6 آبان, 1397
فیلم ترانه ‌ای عاشقانه برایم بخوان
به گزارش میم ست ، نقش آفرینی پژمان بازغی در کنار خواننده آذربایجانی در فیلم ترانه ‌ای عاشقانه برایم بخوان تایید و اعلام شده است. تا امروز ۲۰ درصد از فیلمبرداری این فیلم که کارگردانی آن را مهرداد غفارزاده بر عهده دارد ، انجام شده است. در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای ایران ، مهرداد غفارزاده کارگردان ایرانی در مصاحبه ای درباره انگیزه خود از ساخت اولین محصول مشترک ایران و ترکیه صحبت کرد و از نقش آفرینی پژمان بازغی در کنار خواننده ترکیه ای معروف و محبوب به نام چناره ملک زاده خبر داد. غفارزاده در این مورد بیان کرد:
" یکی از دلایل آن علاقه ایرانیان، از جمله خودم به سریال‌ های ترکیه و شهر استانبول است. آنها بازیگران ترک را می‌شناسند و خیلی دوست‌ شان دارند."
این کارگردان در ادامه افزود:
" استانبول نه یک شهر بلکه کشور است و دوست داشتم داستانی را در اینجا به تصویر بکشم. می ‌خواستم اثری با ستاره های سینمای ترکیه داشته باشم. فکر می کنم مردم هم خیلی مشتاقند که این فیلم ساخته و پخش شود. تمام سعی ‌مان را می ‌کنیم تا ماه ژانویه این فیلم برای اکران در ترکیه آماده شود و در ایران نیز بعد از جشنواره ملی فیلم فجر یا نوروز روی پرده بیاید."
کارگردان فیلم گیرنده شرح داد:
"این یک فیلم تجاری و محصول مشترک ترکیه و ایران است. ۲۰ درصد فیلمبرداری آن انجام شده و حدود ۷۰ درصد داستان فیلم در ترکیه می‌گذرد. ستاره‌های سینمای دو کشور از جمله پژمان بازغی، افسانه پاکرو، علی بوراک جیلان، یوسف چیم و حازال تورسان در این اثر ایفای نقش می‌کنند."
مهرداد غفارزاده با اشاره به اینکه پروژه‌ های دیگری نیز در ترکیه انجام خواهد داد، بیان کرد:
" این طرح را به تهیه‌کنندگان و عوامل سینمای ترکیه ارایه کردم که مورد پسند واقع شد. تهیه داستان و کارگردانی یکی از این پروژه‌ها با خودم است، ولی سرمایه‌گذار و بازیگران آن از ترکیه خواهند بود. قصد ساخت سریال مشترک ایران و ترکیه نیز دارم و امیدوارم سال آینده بتوانم آن را محقق کنم. "
وی در پایان خبر داد:
"فیلم روی خط صفر را هم به صورت محصول مشترک ایران و ژاپن با فضای بسیار متفاوتی ساخته ام. فیلمبرداری این اثر در ایران ، ترکیه ، ژاپن ، سنگاپور و کنیا انجام شده و در مرحله مونتاژ است."
پژمان بازغی در کنار خواننده ترکیه ای در فیلم ترانه ‌ای عاشقانه برایم بخوان نقش یک تاجر را ایفا خواهد کرد. بازغی در مورد این فیلم و همکاری با مهرداد غفارزاده بیان کرد:
"حدود هشت سال پیش با غفار زاده در فیلم روز ملاقات همکاری داشتم تا اینکه پیشنهاد این کار را به من داد و احساس کردم تجربه متفاوتی خواهد شد زیرا قرار بود این فیلم را در لوکیشن دیگری و با همکاران خارجی از کشورهای مختلف کار کنم از این رو ، برایم بسیار جذاب بود و با کمال میل پذیرفتم."
به گفته این بازیگر خوب سینمای ایران ، ساخت فیلم فیلم ترانه ‌ای عاشقانه برایم بخوان محدود به فیلمبرداری از ترکیه نبوده بلکه با همکاری و مشارکت عوامل و بازیگران این کشور و ایران صورت خواهد گرفت. پژمان بازغی درباره نقشش توضیح داد:
" نقش حامد صفایی را در فیلم ترانه ‌ای عاشقانه برایم بخوان بازی می کنم. او یک بازرگان ایرانی ساکن آلمان است که تصمیم می‌گیرد به اتفاق خانواده‌اش کارخانه جدیدی در ترکیه راه‌اندازی کنند. آنها جایی را برای تاسیس کارخانه خود انتخاب می‌کنند، اما در روند خرید دچار مشکل می شوند."
وی افزود:
"برای بازی در فیلم‌ها و سریال‌های ترکیه پیشنهاد دارم ولی با توجه به اینکه زبان ترکی بلد نیستم قرار شد تمهیداتی در نظر بگیرند تا بتوانیم همکاری مجدد داشته باشیم. خودم نیز تلاش می کنم تا زبان ترکی و آداب و رسوم ترکیه را یاد بگیرم."
چناره ملک ‌زاده خواننده معروف و محبوب ترکیه ای و حالا بازیگر نقش آدا در فیلم ترانه ‌ای عاشقانه برایم بخوان تصریح کرد:
"در فیلم های ولتاژ به عنوان محصول مشترک ایران و جمهوری آذربایجان بازی کردم. پیشنهاد جدید را الهام قاسم ‌اف کارگردان هموطنم داد و با کمال میل پذیرفتم. این دومین فیلمی است که با بازیگران ایرانی همکاری دارم. نقش من در این فیلم به شخصیتم بسیار نزدیک است و علی براق جیلان نیز نقش مقابل من است. از همکاری با هنرمندان ایرانی بسیار خوشحالم."

نظر شما در مورد ایفای نقش پژمان بازغی در کنار خواننده آذربایجانی در فیلم ترانه ‌ای عاشقانه برایم بخوان چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. فیلم ترانه ‌ای عاشقانه برایم بخوانفیلم ترانه ‌ای عاشقانه برایم بخوان

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.