فیلمبردار ونوم فیلمبرداری فیلم پرنده های شکاری را بر عهده می گیرد/ بازگشت هارلی کوئین با مارگو رابی!

فیلمبرداری فیلم پرنده های شکاری

فیلمبردار فیلم های ونوم و ستاره ای متولد شده است ، فیلمبرداری فیلم پرنده های شکاری را بر عهده خواهد داشت. این فیلمبردار از احتمال تغییر عنوان این فیلم که نقش آصلی آن را مارگو رابی بر عهده دارد ، خبر داد.

به گزارش میم ست ، فیلمبرداری فیلم پرنده های شکاری (Birds of Prey) را فیلمبردار آثار شاخصی چون فیلم جدید تام هاردی یعنی ونوم (Venom) و فیلم ستاره ای متولد شده است (A Star Is Born) برعهده خواهد داشت. این فیلم کاراکتر هارلی کوئین با بازی مارگو رابی (Margot Robbie) را دوباره روی پرده های نقره ای می برد.

پس از انتخاب کتی یان (Cathy Yan) برای کارگردانی فیلم پرنده های شکاری ، سرعت پیشرفت پیش تولید این فیلم به مقدار استاندارد مورد نظر رسیده است تا کار ساخت آن در اوایل سال آینده میلادی آغاز شود.

از زمان انتخاب کارگردان تاکنون بازیگران و عوامل مختلف ساخت این فیلم در حال جذب و تکمیل می باشند. دو تن از بازیگران اصلی فیلم پرنده های شکاری که بتازگی جذب شده اند عبارتند از مری الیزابت وینستد (Mary Elizabeth Winstead) و جرنی اسمولت-بل (Jurnee Smollett-Bell) به ترتیب برای نقش های شکارچی و قناری سیاه. حال هم فیلمبردار این پروژه مشخص شده است.

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، متیو لیباتیک (Matthew Libatique) فیلمبردار فیلم های بزرگی همچون ونوم و ستاره ای متولد شده است ، برای فیلمبرداری فیلم پرنده های شکاری انتخاب شده و در مصاحبه ای با شبکه GMA در مورد اشتیاق و علاقه اش برای انجام این کار صحبت کرد.

متیو لیباتیک در مورد فیلمبرداری فیلم پرنده های شکاری بیان کرد:

” من در حال آمده شدن برای فیلمبرداری فیلمی به نام پرنده های شکاری هستم که احتمالا عنوان آن تغییر خواهد کرد. البته این موضوع به کمپانی برادارن وارنر و کارگردان فیلم یعنی کتی یان بستگی دارد که کارگردانی فیلمی چون خوک های مرده (Dead Pigs) را در کارنامه دارد. من خیلی هیجان زده هستم. این فیلم در ژانر ابرقهرمانی بوده که در دنیای سینمایی DC قرار دارد و نه در دنیای مارول. مارگو رابی قرار است در این فیلم به نقش آفرینی بپردازد و من مشتاق همکاری با او هستم. این فیلم دارای داستانی اصلی و ریشه ای بوده و این موضوع بسیار هیجان برانگیز می باشد. “

لازم به ذکر است که فیلم پرنده های شکاری با بازی مارگو رابی برای انتشار در تاریخ هفتم فوریه ۲۰۲۰ مصادف با ۱۸ ام بهمن ماه ۱۳۹۸ برنامه ریزی شده است.

نظر شما در مورد کاراکتر هارلی کوئین و نحوه نقش آفرینی مارگو رابی چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

فیلمبرداری فیلم پرنده های شکاری

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *