میم ست

عکس های جدید رایان رینولدز بازیگر فیلم سینمایی ددپول

ددپول

امروز صبح رایان رینولدز (Ryan Reynolds) بازیگر فیلم سینمایی ددپول (Deadpool) عکس های خود را با کودکان عضو بنیاد آرزوی کودکان کانادا (Children’s Wish Foundation of Canada) و موسسه آمریکا یک آرزو کن (Make-A-Wish) را در شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر کرد.

به گزارش میم ست ، رایان رینولدز بازیگر فیلم سینمایی ددپول با انتشار پستی در اکانت رسمی فیس بوک خود از چگونگی حمایت این فیلم در مورد بنیاد آرزوی کودکان کانادا (Children’s Wish Foundation of Canada) و موسسه آمریکا یک آرزو کن (Make-A-Wish) و همچنین یکی از مزیت های بازی کردن در این فیلم صحبت کرد.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، رایان رینولدز در پست خود بیان کرد :

” یکی از جنبه های مثبت بازی کردن نقش یک احمق قرمز بزرگ حمایت از بنیاد آرزوی کودکان کانادا و موسسه آمریکا یک آرزو کن می باشد. ددپول تنها در یک فضای ساختگی سرطان را شکست داد اما این کودکان هر روز در دنیای واقعی با سرطان مبارزه می کنند. این موسسه ها آرزوی این کودکان فوق العاده شجاع رو برآورده می کنند. آنها آرزوی والدین این کودکان که چیزی جز لبخند فرزندانشان نیست را نیز به واقعیت تبدیل می کنند. ”

در دنباله جدید فیلم سینمایی ددپول ، رینولدز قرار است در نقش مرک در کنار ززی بیتز (Zazie Beetz) در نقش جهش یافته خوش شانس دومینو و برولین نقش آفرینی نماید. جک کسی (Jack Kesy) نیز قرار است نقش منفی اصلی این فیلم را بر عهده داشته باشد. بازیگر ژاپنی شیولی کوتسونا (Shioli Kutsuna) و جولیان دنیسون (Julian Dennison) نیز به بازیگران ددپول ۲ پیوسته اند.

دیگر ستارگانی که از ددپول ۱ در این فیلم حضور دارند می توان لزلی یوگامز (Leslie Uggams) ، مورنا باکارین (Morena Baccarin) ، برایانا هیلدبراند (Brianna Hildebrand) و استفان کاپیچیچ (Stefan Kapicic) را نام برد.

لازم به ذکر است که کمپانی فاکس قرن بیستم (۲۰th Century Fox) فیلم ددپول ۲ را در ۱۸ ام می امسال منتشر خواهد کرد.

ددپول ددپول ددپول ددپول ددپول ددپول ددپول

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *