ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

دست های خونین هدی زین العابدین در عکس جدید فیلم سمفونی نهم !

چهارشنبه, 10 بهمن, 1397
آخرین مراحل فنی فیلم سمفونی

بتازگی عکس جدید فیلم سمفونی نهم به کارگردانی محمدرضا هنرمند منتشر شده است. در این عکس هدی زین العابدین را با دست های خونین در لباس و گریمی قدیمی مشاهده می کنیم.

به گزارش میم ست ، عکس جدید فیلم سمفونی نهم منتشر شده است. با توجه به اخبار و گزارشات اخیر می‌ شود حدس زد که محمدرضا هنرمند در فیلم جدیدش سراغ فضای تازه ‌ای رفته است؛ فضاهایی کاملا متفاوت با ساخته ‌های قبلی او همچون فیلم فانتزی مثل "دزد عروسک ها" یا کمدی موفقی چون "مرد عوضی".

بازیگران اصلی فیلم سمفونی نهم عبارتند از:

حمید فرخ نژاد ، ساره بیات ، محمدرضا فروتن ، پژمان بازغی ، هدی زین العابدین ، مهرداد صدیقیان و علیرضا کمالی.

گریم و لباس هدی زین‌ العابدین در عکس جدید فیلم سمفونی نهم نشان می دهد که برهه ای متفاوت از تاریخ ، دستمایه هنرمند بوده تا فیلم سمفونی نهم را بسازد و راهی بخش سودای سیمرغ دوره سی و هفتم جشنواره فیلم فجر نماید.

جدیدترین ساخته محمدرضا هنرمند که بازگشتی بعد از ۱۶ سال به عالم فیلمسازی است، چند روز دیگر و با بالا گرفتن تب و تاب جشنواره فیلم فجر، در این رویداد بزرگ سینمایی به نمایش در می آید.

نظر شما در مورد بازیگران فیلم سمفونی نهم و آثار محمدرضا هنرمند چیست؟ باتوجه به این عکس پیش بینی شما از داستان این فیلم چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید.

عکس جدید فیلم سمفونی نهم را می توانید در زیر مشاهده کنید:

عکس جدید فیلم سمفونی نهم

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.