ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

عنوان جان ویک ۳ توسط کیانو ریوز رسما اعلام شد/ جان ویک ۳: پارابلوم

یکشنبه, 8 جولای, 2018
عنوان جان ویک 3 توسط کیانو ریوز رسما اعلام شد/ جان ویک 3: پارابلو
به گزارش میم ست  و به نقل از سایت Collider جان ویک باید به یک جنگ بزرگ وارد شود و البته هر کسی که فیلم جان ویک: قسمت دوم (John Wick: Chapter 2) را دیده باشد این را از قبل هم می دانست اما حالا سازندگان این فیلم با انتخاب عنوانی مناسب بر روی یک جنگ تمام عیار تاکید داشته اند. در جدیدترین اخبار فیلم جان ویک 3 روز گذشته کیانو ریوز (keanu reeves) با وبسایت ComingSoon گفتگو داشته و عنوان جان ویک 3 را رسما جان ویک 3: پارابلوم (John Wick 3: Parabellum) معرفی کرد. کیانو ریور در صحبت های خود درباره دلیل انتخاب این اسم می گوید:
« si vis pacem, para bellum یعنیاگر شما به دنبال صلح هستید پس باید برای یک جنگ آماده باشید.نام فیلم هم برگرفته از همین عبارت لاتین است و یعنی باید همه ی ما برای کی جنگ در قسمت سوم جان ویک آماده باشیم.»
با شناختی که از کاراکتر جان ویک داریم این جمله به خوبی معنا می دهد طوری که جان ویک در ابتدا تمایل داشت یک زندگی بسیار آرام داشته باشد و با کسی کاری نداشته باشد اما داستان از جایی شروع شد که یک عده بدون اینکه او را بشناسند ماشینش را دزدیند و بعد از آن اتفاقاتی رخ داد که در نهایت به بازگشت بهترین قاتل جهان به این کار ختم شد. بیشتر بخوانید: امیلی بیچام به کیرا نایتلی در فیلم برلین، دوستت دارم پیوست همچنین با توجه به قسمت دوم که سال 2017 اکران شده می دانیم جان ویک یکی از اعضای بلند مرتبه سازمان را در مناطق بی طرف که طبق قانون نباید کسی را در آن حیطه کشت، می کشد و نتیجه ی این کار باعث اخراج او از سازمان می شود به این طریق که دیگر هیچ حمایتی از سوی سازمان در قبال او اعمال نخواهد شد و حالا هر لحظه ممکن است کسی به قصد کشتن جان ویک به او حمله ور شود. بازیگر مطرحی که در این قسمت در کنار کیانو ریوز به ایفای نقش می پردازد هیل بری (Halle Berry) است و کاراکتر او در گذشته با جان ویک رابطه هایی داشته اند. عنوان جان ویک 3 توسط کیانو ریوز رسما اعلام شد/ جان ویک 3: پارابلو

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

پاسخی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.