ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

علی پروین در پشت صحنه سریال شش قهرمان و نصفی با بازی اکبر عبدی و بهاره رهنما

سه شنبه, 2 بهمن, 1397
علی پروین در پشت صحنه سریال شش قهرمان و نصفی

بتازگی علی پروین در پشت صحنه سریال شش قهرمان و نصفی به کارگردانی حسین قناعت حضور پیدا کرده است. در این سریال بازیگرانی چون اکبر عبدی و بیژن بنفشه خواه به نقش آفرینی پرداخته اند.

به گزارش میم ست و به نقل از سیما فیلم، همزمان با تصویربرداری بخش هایی از این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی حسین قناعت و تهیه کنندگی پرویز امیری در تهران، علی پروین در پشت صحنه سریال شش قهرمان و نصفی در محل لوکیشن این سریال در بیمارستان هاجر حاضر شد و از نحوه ساخت آن بازدید کرد.

علی پروین در پشت صحنه سریال شش قهرمان و نصفی درباره اهمیت پرداختن به مساله تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی در سینما و تلویزیون گفت:

"من عاشق سریال های ایرانی هستم، اما تا الان به یاد ندارم که چنین سریالی با این موضوع ساخته شده باشد."

این فوتبالیست پیشکسوت در ادامه افزود:

"به نظر من ساخت این سریال و مجموعه های مشابه برای نوجوانان یک کار فرهنگی- اجتماعی و به سود جامعه است. امیدوارم تولید این قبیل سریال های تلویزیونی ادامه دار باشد."

وی اظهار کرد:

"متاسفانه همه درباره حمایت از کالای ایرانی شعار می دهند، اما عمل نمی شود و از فعالان این حوزه هم حمایتی صورت نمی گیرد، به همین دلیل مساعی تیم تولید سریال شش قهرمان و نصفی ارزشمند بوده زیرا شعارها را به عمل تبدیل کرده است."

وی در پایان بیان کرد:

"به وجود این هنرمندان که در حال تلاش برای ساخت این سریال هستند افتخار می کنیم و باید به آنها خداقوت گفت."

در این بازدید سکانسی از سریال شش قهرمان و نصفی در حال فیلمبرداری بود که بازیگران اصلی این سریال از جمله اکبر عبدی ، بیژن بنفشه خواه و بازیگران کودک و نوجوان آن در حال نقش آفرینی بودند.

تصویربرداری سریال شش قهرمان و نصفی در تهران به اتمام رسیده و پس از این، تصویربرداری این سریال در شمال کشور ادامه پیدا خواهد کرد. موضوع ترغیب خانواده های ایرانی به خرید کالای تولید داخل و حمایت از کارگران ایرانی همچنین تشویق به ورزش در این سریال مورد توجه قرار گرفته است.

بازیگران سریال شش قهرمان و نصفی عبارتند از:

اکبر عبدی ، شهرام قائدی ، بیژن بنفشه خواه ، بهاره رهنما ، ارژنگ امیرفضلی ، رویا میر علمی ، نادر سلیمانی ، رامین ناصر نصیر ، امیر غفارمنش ، حسین رفیعی ، ساناز سماواتی ، عباس محبوب ، علیرضا درویش ، حامد آهنگی و مرتضی زارع.

نظر شما در مورد سخنان علی پروین در پشت صحنه سریال شش قهرمان و نصفی چیست؟ در مورد بازیگران این سریال چه نظری دارید؟

نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان در میان بگذارید.

علی پروین در پشت صحنه سریال شش قهرمان و نصفی

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.