شبکه نتفلیکس سریال دردویل را پس از پخش ۳ فصل رسما لغو کرد!

سریال دردویل

شبکه نتفلیکس در ادامه اقدامات اخیر خود ، سریال دردویل را پس از پخش ۳ فصل کنسل کرد. این سریال یکی از پروژه های مدافعان بود. در ادامه با ما همراه باشید.

به گزارش میم ست ، شبکه پربیننده نتفلیکس (Netflix) سریال دردویل (Daredevil) را پس از پخش ۳ فصل رسما لغو کرد. کمپانی مارول و نتفلیکس سالها پیش قراردادی را به امضا رساندند تا مجموعه ای از سریال های لایو اکشن را از این شبکه روی آنتن ببرند. سریال هایی از قبیل دردویل ، جسیکا جونز (Jessica Jones) ، لوک کیج (Luke Cage) و مشت آهنین (Iron Fist) که قرار بود در پایان به پروژه مدافعان (The Defenders) برسند.

این قرارداد همکاری با سریال دردویل و جذب چارلی کاکس (Charlie Cox) در نقش مت مرداک آغاز شد. اولین فصل این سریال در سال ۲۰۱۵ روی آنتن رفت و شبکه نتفلیکس بدون تعلل دردویل را برای فصل دوم تمدید کرد که این فصل هم در سال ۲۰۱۶ علاقه مندان را جلوی تلوزیون های خود نشاند و در نهایت فصل سوم این سریال نیز چند هفته پیش منتشر شد.

فصل ۳ سریال دردویل نسبت به دو فصل پیشین عملکرد بهتری داشت و اما با این حال آمار دیگری نشان می دادند که علاقه بینندگان به این سریال رفته رفته در حال کاهش است.

این اتفاق مشابه برای دیگر سریال های قرارداد نیز افتاد و اول از همه سریال مشت آهنین بود که کنسل شد و پس از آن نوبت به سریال لوک کیج رسید و پس از تنها ۲ فصل ، پخش آن متوقف شد.

حال در تازه ترین اخبار سریال و تلوزیون ، به نقل از سایت ددلاین ، شبکه نتفلیکس رسما سریال دردویل را نیز با انتشار بیانیه ای کنسل کرد.

بیانیه شبکه نتفلیکس در خصوص لغو پخش سریال دردویل به شرح زیر است:

“سریال دردویل از دنیای مارول برای فصل چهارم به نتفلیکس باز نخواهد گشت. ما از پخش فصل سوم و آخر این سریال در شبکه نتفلیکس بسیار مفتخریم و با اینکه این موضوع برای طرفداران نگران کننده است ، تصمیم گرفته ایم تا به کار این سریال در نتفلیکس خاتمه دهیم. ما از برنامه ریز و سازنده سریال یعنی اریک اولسن (Erik Oleson) ، نویسندگان و دیگر عوامل ساخت سریال دردویل و همچنین خود دردویل یعنی چارلی کاکس متشکریم و از تمامی طرفدارانی که در طول این سال ها سریال را دنبال کردند نیز قدردانی می کنیم. با اینکه کار سریال دردویل در شبکه نتفلیکس به پایان رسیده ، سه فصل اخیر سریال تا سالها روی سرویس نتفلیکس باقی مانده و کاراکتر دردویل نیز در پروژه های دیگر مارول به کار خود ادامه خواهد داد.”

نظر شما در مورد سریال دردویل و دیگر سریال های مارولی شبکه نتفلیکس چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

سریال دردویل

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *