میم ست

ویدئوی سکانس سانسور شده تجاوز در سریال رهایم نکن منتشر شد

صحنه تجاوز سریال رهایم نکن

چند روز پیش تایید شد که صدا و سیما سکانس تجاوز سریال رهایم نکن را سانسور کرده است. در پی آن عوامل فیلم به شدت از مسئولین صدا و سیما و مدیر شبکه سه شاکی بودند. اکنون این سکانس سانسور شده منتشر شده و می توانید آن را در این نوشته مشاهده کنید.

ویدئوی سکانس صحنه تجاوز در سریال « رهایم نکن » منتشر شد.

به گزارش میم ست در جدیدترین اخبار سریال و تلویزیون ایران سکانس سانسور شده تجاوز در سریال رهایم نکن که توسط صدا و سیما سانسور شده بود منتشر شد. این سانسور با انتقاد عوامل سریال و به خصوص کارگردان فیلم روبرو شد. شما می توانید این ویدئو را در این مطلب مشاهده کنید.

سکانس سانسور شده تجاوز در سریال رهایم نکن

قضیه سکانس سانسور شده تجاوز در سریال رهایم نکن

بخش‌هایی از یکی از مهم‌ترین سکانس‌های سریال رمضانی رهایم نکن به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور، پنجشنبه‌شب – ۱۰ خرداد – از سوی صداوسیما حذف شد. سکانسی که از سوی تلویزیون با حذف مواجه شده است، صحنه تجاوز سریال رهایم نکن بود و به موضوع تجاوز اختصاص داشت.

سریال عسگرپور در حالی با حذف بخش‌های کلیدی همراه بوده که پیش از این محور و موضوع این سریال با موضوع پرداختن به آسیب‌های اجتماعی و تجاوز، از سوی تلویزیون تأیید شده بود.

در جدیدترین اخبار سریال و تلویزیون ایران درباره حذف بخش‌هایی از این سریال که اتفاقاً در حضور او ضبط شده بود، عوامل مجموعه «رهایم نکن» وقوع این سانسور توسط تلویزیون را – که به قسمت ۱۶ این مجموعه مربوط بوده – تأیید کرده‌اند.

انتقاد عسگرپور به سانسور صحنه تجاوز سریال رهایم نکن

سریال رمضانی رهایم نکن در قسمت شانزدهم با حذف بخش‌هایی مربوط به موضوع تجاوز مواجه شد که انتقاد کارگردان را به همراه داشت. همچنین تلویزیون ترجیح داد با حذف نوبت تکرار شبانگاهی این سریال که حدود ساعت یک بامداد روی آنتن می‌رود، مجموعه قدیمی متهم گریخت را در این ساعت پخش کند.

محمدمهدی عسگرپور، کارگردان سریال رمضانی رهایم نکن که از شبکه سه سیما پخش می‌شود، با تأکید بر اینکه تغییرات این سریال بدون اطلاع او صورت گرفته است، گفت: ما از ابتدای ماه مبارک به دلیل تعاملی که وجود داشت مشکلی در پخش سریال نداشتیم تا اینکه چند شب پیش بدون اطلاع و اجازه ما چند دیالوگ از سریال حذف شد.

شما می توانید این ویدئو را از صفحه میم ست در نماشا دانلود کنید.

سکانس سانسور شده تجاوز در سریال رهایم نکن

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *