ساخت سه گانه مردگان متحرک با بازی ریک گرایمز! / سه فیلم بر اساس سریال مردگان متحرک

سه گانه مردگان متحرک با بازی ریک گرایمز! / سه فیلم بر اساس سریال مردگان متحرک

سه فیلم بر اساس سریال مردگان متحرک ساخته خواهد شد. نقش اصلی این سه گانه مردگان متحرک را بازیگر نقش ریک گرامز در سریال یعنی اندرو لینکلن بازی خواهد کرد. در ادامه با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

به گزارش میم ست ، سه فیلم بر اساس سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) ساخته می شود. اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) که بتازگی از این سریال پرطرفدار جدا شده ، در دنیای مردگان خواهد ماند و در این سه گانه مردگان متحرک نقش آفرینی خواهد کرد.

اندرو لینکلن از ابتدای سریال مردگان متحرک نقش اصلی این سریال یعنی نقش افسر پلیسی به نام ریک گرایمز را بازی کرده است که در دنیایی پر از زندگی و شادی بیهوش شده و در دنیای پر از مردگان متحرک در حالی به هوش می آید که هیچ کس حتی همسر و فرزندش در کنارش نیستند و او را برای نجات جان خود رها کرده اند.

اخیرا پس از مرگ کاراکتر پسرش در سریال ، خبر رسید که او هم از جمع بازیگران این سریال جدا شده و می خواهد به دنبال ماجراجویی های جدید در دنیای سینما و تلوزیون برود. جدایی لینکلن از سریال کمی غیر منتظره بود و با نحوه پایان فصل هشتم به این نتیجه می رسیدیم که هنوز کارها و جهان بزرگی برای بازسازی توسط او باقی مانده و حال با این خبر جدید به نظر کار او تازه در دنیای مردگان آغاز شده است.

در تازه ترین اخبار فیلم و سریال ، مجله خبری هالیوود ریپورتر (THR) گزارش داد که سه فیلم بر اساس سریال مردگان متحرک ساخته خواهد شد و اندرو لینکلن برای بازی در این سه گانه مردگان متحرک با شبکه AMC قراردادی امضا کرده است.

ساخت سه گانه مردگان متحرک بر اساس این سریال پرطرفدار از سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد اما هنوز زمان دقیق آن مشخص نیست. با این حال جزئیات داستان آن اعلام شده است که می توانید آن را در زیر بخوانید.

جزئیات داستان سه گانه مردگان متحرک

داستان سه گانه مردگان متحرک یا سه فیلم بر اساس سریال مردگان متحرک از زمان نجات ریک گرایمز توسط جیدیس آغاز شده و تا اولین صحنه پس از پرش زمانی سریال در فیلم های تلوزیونی آن به تصویر کشیده خواهد شد.


هشدار! پاراگراف زیر داستان قسمت اخیر سریال مردگان متحرک را فاش (اسپویل) می کند!

همانطور که در قسمت ۵ فصل ۹ سریال مردگان متحرک نشان داده شد ، ریک گرایمز توسط جیدیس ( با بازی پولیانا مکینتاش) نجات داده شده و با هلیکوپتر به یک جامعه و گروه جدید برده می شود. بلافاصله پس از این اتفاق یک پرش زمانی بزرگ روی می دهد که در آن شاهد جودیث گرایمز (دختر ریک) بزرگسال و بالغ هستیم.


اسکات ام گیمپل (سازنده سریال مردگان متحرک) به هالیوود ریپورتر خبر داده است که در سه گانه مردگان متحرک ، به مدت زمان طی شده در این پرش زمانی پرداخته خواهد شد و حتی ممکن است بعد از این دوره را نیز شامل شوند.

اولین فیلم سه گانه مردگان متحرک بر رازهای بسیار جامعه جدید متمرکز خواهد بود. گیمپل در این مورد بیان کرد:

” در مورد این موضوع خواهد بود که ریک گرایمز چه کسی هست و به چه شخصی تبدیل می شود و همچنین نحوه برخورد او با شرایط جدیدی که درونش گرفتار شده است . ما ریک گرایمز را می شناسیم ، او یقینا دوست دارد که به خانه بازگردد. “

اسکات گیمپل در مورد زمان انتشار اولین فیلم سه گانه مردگان متحرک جزئیات زیادی را فاش نکرد و گفت:

” این فیلم زودتر از انتظار علاقه مندان منتشر خواهد شد. “

لازم به ذکر است که قسمت بعدی سریال مردگان متحرک با عنوان “حالا تو چه کسی هستی” (Who Are You Now) در یکشنبه آینده یعنی ۱۱ ام نوامبر از شبکه AMC روی آنتن خواهد رفت.

نظر شما در مورد ساخت سه فیلم بر اساس سریال مردگان متحرک چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

سه گانه مردگان متحرک - سه فیلم بر اساس سریال مردگان متحرک سه گانه مردگان متحرک - سه فیلم بر اساس سریال مردگان متحرک سه گانه مردگان متحرک - سه فیلم بر اساس سریال مردگان متحرک

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *