ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

سریال مسافران شبکه نت فلیکس پس از سه فصل کنسل شد

چهارشنبه, 17 بهمن, 1397
سریال مسافران شبکه نت فلیکس پس از سه فصل کنسل شد

به گزارش میم ست، شبکه نت‌ فلیکس از لغو یکی دیگر از سریال‌ های خود خبر داده است. این شبکه اعلام کرد که سریال مسافران (Travelers) پس از ساخت و انتشار سه فصل از آن لغو شده است. هنوز دلیل لغو این سریال علمی تخیلی با محور سفر در زمان منتشر نشده است، اما اریک مک‌ کورمک، بازیگر نقش گرنت مک‌ لارن که ستاره اصلی سریال نیز هست، با انتشار توییتی در صفحه رسمی خود در توییتر، از طرفداران سریال تشکر و این خبر را رسما تایید کرد.

بیشتر بخوانید: بعضی از سریال های شبکه سی دبلیو برای فصل بعد هم تمدید شدند

دو فصل اول سریال Travelers توسط شبکه شوکیس (Showcase) که یک شبکه کانادایی است، تولید و منتشر شده است و شبکه نتفلیکس وظیفه انتشار آن در دیگر کشور های جهان از جمله آمریکا را بر عهده داشت. با این حال، شبکه شوکیس حق ساخت و پخش سریال مسافران را به شبکه نتفلیکس فروخت تا فصل سوم این سریال به محصول اختصاصی این شبکه تبدیل شود. 

فصل سوم سریال مسافران با یک کلیف هنگر به پایان رسید و بسیاری از طرفداران انتظار داشتند که این سریال برای فصل چهارم تمدید شود، اما طبق گفته مک‌ کورمک، اگر نتفلیکس نبود هیچگاه فصل سوم این سریال که گفته می‌ شود بهترین فصل آن بوده، ساخته نمی‌ شد. وظیفه ساخت سریال مسافران بر عهده برد رایت بوده است.

بیشتر بخوانید: صحبت های کیت هرینگتون درباره پایان سریال بازی تاج و تخت

اتفاقات این سریال در یک آینده آخر الزمانی رخ می‌ دهد که یک فاجعه‌ ناگوار باعث نابودی نسل بشر شده است. افراد بازمانده که مسافران نامیده می‌شوند، متوجه می‌ شوند که چگونه می‌ توان اطلاعات را برای انسان‌ های گذشته فرستاد. آنها در تلاش هستند تا با سفر در زمان به مردم زمان حال هشدار لازم برای جلوگیری از این فاجعه را بدهند.

سریال مسافران

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications