ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

سرانجام پروانه نمایش فیلم های “تنها دو بار زندگی می کنیم” و “دو لکه ابر” صادر شد!

پنجشنبه, 27 دی, 1397
پروانه نمایش فیلم های

شورای صدور پروانه نمایش خانگی با صدور پروانه نمایش فیلم های "تنها دو بار زندگی می کنیم" و "دو لکه ابر" موافقت کرده است. در ادامه با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

به گزارش میم ست و به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در جلسات اخیر شورای پروانه نمایش خانگی که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، پروانه نمایش فیلم های "تنها دو بار زندگی می کنیم" و "دو لکه ابر" صادر شد. فیلم تنها دو بار زندگی می کنیم به تهیه‌ کنندگی بهروز هاشمیان و کارگردانی بهنام بهزادی و فیلم دو لکه ابر به تهیه ‌کنندگی مجید عباسی و کارگردانی مهرشاد کارخانی ساخته شده اند.

در این جلسه با عرضه یک عنوان فیلم خارجی، هفت عنوان فیلم مستند، آموزشی و پنج عنوان فیلم مراکز فرهنگی و جشنواره ها هم موافقت شد.

بیشتر بخوانید : حسین محب اهری درگذشت.

در خلاصه داستان فیلم تنها دو بار زندگی می کنیم آمده است:

"سیامک راننده مینی ‌بوس است. او تصمیم می‌گیرد در فرصتی چند روزه، کارهایی را که همیشه حسرت‌ شان را داشته انجام دهد و در روز تولدش از دنیا برود."

از بازیگران اصلی این فیلم می توان علیرضا آقاخانی ، نگار جواهریان ، عباداله کریمی و رامین راستاد را نام برد.

بازیگران اصلی فیلم دو لکه ابر هم عبارتند از:

امید علومی ، نیوشا مدبر ، نیما رئیسی ، شهین تسلیمی ، افشین سنگ چاپ ، آشا محرابی و عسل هاشمی.

تصاویر و پوسترهای این دو فیلم را می توانید در پایین مطلب مشاهده کنید.

نظر شما در مورد صدور پروانه نمایش فیلم های "تنها دو بار زندگی می کنیم" و "دو لکه ابر" چیست؟ در مورد داستان و بازیگران این فیلم ها چه نظری دارید؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

پروانه نمایش فیلم های "تنها دو بار زندگی می کنیم" و "دو لکه ابر"پروانه نمایش فیلم های "تنها دو بار زندگی می کنیم" و "دو لکه ابر" پروانه نمایش فیلم های "تنها دو بار زندگی می کنیم" و "دو لکه ابر" پروانه نمایش فیلم های "تنها دو بار زندگی می کنیم" و "دو لکه ابر"پروانه نمایش فیلم های "تنها دو بار زندگی می کنیم" و "دو لکه ابر" پروانه نمایش فیلم های "تنها دو بار زندگی می کنیم" و "دو لکه ابر" پروانه نمایش فیلم های "تنها دو بار زندگی می کنیم" و "دو لکه ابر" پروانه نمایش فیلم های "تنها دو بار زندگی می کنیم" و "دو لکه ابر"

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.