میم ست

بازگشت ساموئل ال جکسون در فیلم انتقام جویان ۴/اولین عکس ها از گریم جکسون در دنباله جدید انتقام جویان

ساموئل ال جکسون در فیلم انتقام جویان 4

ساموئل ال جکسون در فیلم انتقام جویان ۴ حضور خواهد داشت. او این خبر را با انتشار عکس هایی از گریم خود اعلام کرد. این فیلم کمتر از یک سال آینده روی پرده های سینما خواهد رفت.

به گزارش میم ست ، ساموئل ال جکسون در فیلم انتقام جویان ۴ (Avengers 4) نقش آفرینی می کند. با این عکس های جدید بنظر می رسد که جو و آنتونی روسو (Joe and Anthony Russo) به همراه بازیگران و دیگر عوامل دست به کار شده اند تا فیلمبرداری دوباره برخی سکانس ها را انجام داده و غول مرحله آخر فاز ۳ دنیای سینمای مارول (MCU) را راهی بازار کنند.

ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) با نقش نیک فیوری (Nick Fury) وارد سری فیلم های انتقام جویان شد. آخرین بار او را در حضوری کوتاه اما پر معنا در فیلم انتقام جویان : جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) دیدیم . پیش از این او سه سال قبل در فیلم انتقام جویان : عصر آلترون (Avengers: Age of Ultron) وارد عمل شد و تیم را بر علیه آلترون متحد کرد. او سپس در فیلم انتقام جویان ۳ در کنار ماریا هیل دیده شد. او در این مدت پیغام های محرمانه ای هم به کاپیتان مارول (Captain Marvel) می فرستاد!

حال در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، ساموئل ال جکسون در فیلم انتقام جویان ۴ دوباره باز می گردد. او این خبر را با انتشار چندین عکس از گریم خود در اکانت اینستاگرام رسمی اش اعلام کرد. در این عکس ها موهای نیک فیوری و چشم بند و زخم های چشم او و همچنین کارت عضویت او در شیلد (S.H.I.E.L.D) را مشاهده می کنیم.

عکس های گریم ساموئل ال جکسون در فیلم انتقام جویان ۴ را می توانید در زیر مشاهده کنید :

نظر شما در مورد کاراکتر نیک فیوری و نقش آفرینی ساموئل ال جکسون چیست؟ در مورد سری فیلم های انتقام جویان و دنباله ی جدید آن چه نظری دارید؟

نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید.

ساموئل ال جکسون در فیلم انتقام جویان 4 ساموئل ال جکسون در فیلم انتقام جویان 4 ساموئل ال جکسون در فیلم انتقام جویان 4 ساموئل ال جکسون در فیلم انتقام جویان 4

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *