ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

ساخت فیلم دختر خوب به پایان رسید! / روایتی از بغض های فروخورده، سکوت و شکستن از درون …

جمعه, 28 دی, 1397
ساخت فیلم دختر خوب

بتازگی ساخت فیلم دختر خوب به تهیه ‌کنندگی حامد عنقا به پایان رسیده است. این فیلم به کارگردانی راحله کرمی روایتی از بغض های فروخورده، سکوت و شکستن از درون می باشد.

به گزارش میم ست ، ساخت فیلم دختر خوب به تهیه‌ کنندگی حامد عنقا و نویسندگی و کارگردانی راحله کرمی در تهران به پایان رسیده است.

در خلاصه داستان فیلم دختر خوب آمده است:

"دختر خوب یک فیلم کوتاه معمولی نیست. دختر خوب روایت کوتاهی از بغض‌های فروخورده و حرف‌های نگفته است، سکوت و شکستن از درون  ..."

دیگر عوامل و بازیگران اصلی فیلم دختر خوب

مبینا آزادی ، شقایق فریادشیران و بهزاد خلج بازیگران این فیلم هستند و هاشم مرادی مدیر تصویربرداری، مسیح سراج مدیر صدابرداری ، حجت بابایی طراح گریم، فاطمه پاقلعه‌نژاد مجری طرح، سحر خوش ‌چشمان دستیار کارگردان، ساقی بلیغ عکاس این پروژه هستند.

راحله کرمی پیش از این با فیلم کوتاه عروسک در جشنواره‌ های داخلی و خارجی جوایز بسیاری را از آن خود کرده که جایزه بهترین فیلم از نگاه منتقدان جشنواره ویتنی انگلستان، بهترین فیلم کودک جشنواره شیکاگو، بهترین فیلم کوتاه جشنواره سیما، بهترین بازیگر و بهترین کارگردانی از جشنواره شمسه، بهترین فیلم از جشنواره کار و بهترین بازیگر کودک فیلم از جشنواره کار بخشی از این جوایز می باشند.

نظر شما در مورد عوامل و بازیگران و پایان ساخت فیلم دختر خوب چیست؟

نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان در میان بگذارید.

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.