میم ست

سابقه سوء استفاده جنسی سرانجام مدیر فاسد کمپانی دیزنی را وادار به کناره گیری کرد!

مدیر فاسد کمپانی دیزنی

جان لستر مدیر فاسد کمپانی دیزنی تا پایان سال ۲۰۱۸ از جایگاهش کناره گیری می کند. تقریبا یک سال از رسوایی جنسی این مدیر می گذرد و حال سرانجام خبر رسید که او سال ۲۰۱۹ را در کمپانی دیزنی جشن نخواهد گرفت.

به گزارش میم ست ، سال گذشته بود که اتهامات سوء استفاده جنسی ، جان لستر (John Lasseter) مدیر فاسد کمپانی دیزنی (Disney) را وادار به غیبتی طولانی مدت از جایگاهش کردند. از آن زمان تاکنون تمامی دنبال کنندگان اخبار دیزنی منتظر بودند تا ببینند آینده او در این کمپانی چه می شود. در اوایل با برگزاری “روز شنیدن” (day of listening) در پیکسار (Pixar) کار او تمام شده به نظر می رسید و دیگر راه بازگشتی نداشت اما چند ماه پیش گزارشاتی منتشر شد که کمپانی دیزنی آماده ی فراموش کردن قضایای قبلی بوده است.

در ماه می گذشته نیز کمی شرایط عوض شد و جایگاه محدودی برای بازگشت این مدیر فاسد کمپانی دیزنی در نظر گرفته شد. در آن زمان با شروع جنبش های دیگر فرصتی نمانده یا تایمز آپ (TimesUp#) و من هم همینطور یا می تو (MeToo#) این اقدام برای کمپانی حاشیه ساز شد. حالا بنظر می رسد که جان لستر به دیزنی بازمی گردد اما مدت زیادی در آنجا ماندگار نبوده و کم کم باید اسباب خود را از آنجا جمع کند.

حتما بخوانید :انتشار عکس های جدید رالف خرابکار ۲ / پرنسس های دیزنی در دنباله جدید رالف خرابکار

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، هالیوود ریپورتر خبر داد که طبق برنامه ریزی های جدید انجام شده توسط کمپانی، جان لستر ، مدیر فاسد کمپانی دیزنی تا ۳۱ ام دسامبر ۲۰۱۸ مصادف با دهم دی ۱۳۹۷ جایگاهی مشاوره ای در کمپانی داشته و پس از آن از کار برکنار خواهد شد.

مدیر فاسد کمپانی دیزنی

لستر و مدیر عامل کمپانی دیزنی یعنی باب ایگر (Bob Iger) هر دو بیانیه ای در این مورد منتشر کردند :

باب ایگر :

جان در زمان مدیریت خود در پیکسار و دیزنی انیمیشن (Disney Animation) عملکرد بسیار خوبی داشت. وی تجارت انیمیشن را دوباره ابداع کرد ، ریسک های نفس گیری را به جان خرید و داستان های باکیفیت و اورجینالی را به تصویر کشید که تا ابد باقی می مانند. ما خیلی از زحمت هایش متشکر هستیم که این زحمت های او استودیو های انیمیشن والت دیزنی (The Walt Disney Animation Studios) را متحول کرد. یکی از بهترین دست یافت های او جمع کردن تیمی فوق العاده از داستان پردازان و نوآوران بود که استاندارد های انیمیشن سازی را تا نسل ها ارتقا خواهند داد. ”

جان لستر :

” شش ماه گذشته شانسی را به من اهدا کردند تا به زندگی ، کار و مسائل خصوصی خود نگاهی دوباره بیاندازم. من پایان امسال را بعنوان زمانی مناسب برای حرکت بسوی چالش ها و نوآوری های جدید انتخاب کرده ام ، البته من به هنر انیمیشن سازی در کمپانی های دیزنی و پیکسار متعهد بوده و از مهارت های نوآورانه آنجا الهام می گیرم. من از دست آورد های این دو استودیو بزرگ انیمیشن سازی در زمان مدیریت خودم بسیار مفتخر بوده و بخاطر تمام موقعیت هایی که در دیزنی برای دنبال کردن علایق و خلاقیت هایم داشته ام ، بسیار سپاسگذار هستم. ”

مدیر فاسد کمپانی دیزنی مدیر فاسد کمپانی دیزنی مدیر فاسد کمپانی دیزنی

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *