ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

رونمایی از اولین پوستر فیلم مردی بدون سایه با بازی لیلا حاتمی و علی مصفا / قسمت آخر سه گانه عاشقانه!

شنبه, 13 بهمن, 1397
اولین پوستر فیلم مردی بدون سایه

بتازگی از اولین پوستر فیلم مردی بدون سایه تازه‌ ترین ساخته علیرضا رئیسیان رونمایی شده است. در این فیلم بازیگران بزرگی چون لیلا حاتمی و علی مصفا به نقش آفرینی پرداخته اند.

به گزارش میم ست ، اولین پوستر فیلم مردی بدون سایه با تصویر لیلا حاتمی و علی مصفا زوج خوشنام سینمای ایران و دو بازیگر اصلی این فیلم توسط حمیدرضا رفعت ‌نژاد طراحی شده است. فیلم مردی بدون سایه قسمت آخر سه‌ گانه عاشقانه علیرضا رئیسیان می باشد.

این فیلم در نخستین روز جشنواره با حضور کارگردان و تعدادی از عوامل در پردیس چارسو به اکران رسید و تاکنون مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است تا جایی که شب گذشته درپی پر شدن ظرفیت سالن پردیس سینمایی کوروش، یک سالن اضافی برای این اثر سینمایی در نظر گرفته شد.

بازیگران فیلم مردی بدون سایه عبارتند از:

لیلا حاتمی ، علی مصفا ، فرهاد اصلانی ،  امیر آقایی ، گوهر خیر اندیش ، نادر فلاح ، به‌ آفرید غفاریان ، سیامک اطلسی ، نسیم ادبی ، سیمون سیمونیان ، پانته‌آ سیروس ، آزاده اسماعیل خانی ، النا مارتینز و رافائل چاوز مادرا.

نظر شما در مورد بازیگران فیلم مردی بدون سایه چیست؟

نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. برای مشاهده پوستر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید. 

اولین پوستر فیلم مردی بدون سایه را می توانید در زیر مشاهده کنید:

اولین پوستر فیلم مردی بدون سایه

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.