میم ست

دیزنی عکس های جدیدی از فیلم چین خوردگی در زمان را منتشر کرد

زمان

اخیرا کمپانی دیزنی عکس های جدیدی از فیلم مورد انتظار و پرهزینه A Wrinkle in Time منشتر کرده است. کارگردانی این فیلم برعهده اوا دووِرنِی (Ava Duvernay) می باشد. کارگردانی فیلم های دیگری از جمله فیلم پلنگ سیاه (Black Panther) کمپانی مارول به او پیشنهاد داده شده بود اما او تصمیم گرفت که فیلم پیچشی در زمان را کارگردانی کند.

به گزارش میم ست، اخیرا کمپانی دیزنی عکس های جدید و باکیفیتی از فیلم پیچشی در زمان (A Wrinkle in Time) منتشر کرده است. این فیلم پر هزینه از روی کتابی به همین نام به نگارش مدلاین ال انگل (Madeline L’Engle) اقتباس شده است. داستان این فیلم درباره دختری با بازی استورم رید (Storm Reid) است که در فضای جند بعدی به دنبال پدر گمشده خود می گردد.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، کارگردانی این فیلم برعهده اوا دووِرنِی (Ava Duvernay) می باشد. کارگردانی فیلم های دیگری از جمله فیلم پلنگ سیاه (Black Panther) کمپانی مارول به او پیشنهاد داده شده بود اما او تصمیم گرفت که فیلم پیچشی در زمان را کارگردانی کند.

دیدن دختر بچه ی رنگین پوستی که در یک فیلم پر هزینه و پر بودجه نقش یک قهرمان را بازی میکند بسیار جالب است. البته دوورنی به این قانع نشد و بازیگران خوش نام و با استعدادی را به این پروژه آورد، گوجو باثا راو (Gugu Mbatha-Raw)، آندره هالند (Andre Holland)، میندی کیلینگ (Mindy Kailing)، مایکل پنا (Michael Pena)، کریس پاین (Chris Pine)، ریسه وایترسپون (Reese WhiterSpoon) و لوی میلر (Levi Miller) بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند.

عکس های منتشر شده از این فیلم را می توانید در زیر مشاهده کنید. فیلم پیچشی در زمان از ۹ مارس ۲۰۱۸ اکران خود را اغاز خواهد کرد.

زمان زمان زمان زمان زمان

 

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *