میم ست

مارگو رابی و سورشا رونان در دو پوستر جدید فیلم ماری ملکه اسکاتلند

دو پوستر جدید فیلم ماری ملکه اسکاتلند

از دو پوستر جدید فیلم ماری ملکه اسکاتلند در آستانه انتشار اولین تریلر این فیلم رونمایی شد. در این دو پوستر مارگو رابی و سورشا رونان را با گریم و لباس جدیدشان مشاهده می کنیم.

به گزارش میم ست ، چندی پیش از دو پوستر جدید فیلم ماری ملکه اسکاتلند (Mary Queen of Scots) رونمایی شد. کمپانی فوکس فیچرز (The Focus Features) اولین تریلر رسمی این فیلم را فردا منتشر خواهد کرد. این فیلم بر اساس کتاب ماری ملکه اسکاتلند: زندگی حقیقی مری استوارت (Queen of Scots: The True Life of Mary Stuart) نوشته ی جان گای (John Guy) ساخته شده است.

سورشا رونان (Saoirse Ronan) و مارگو رابی (Margot Robbie) ، دو تن از بزرگترین بازیگران زن هالیوود ، به ترتیب نقش های مری و الیزابت را در این فیلم بازی می کنند.

داستان فیلم ماری ملکه اسکاتلند در مورد زندگی پر اتفاق مری استوارت است که فرانسه را ترک کرده و به سرزمین اجدادی خود یعنی اسکاتلند بازمی گردد تا تاج پادشاهی بر حق خود را تصاحب کند. این کار او را در مقابل ملکه الیزابت اول قرار می دهد که موقعیت خود را با آمدن مری در خطر می بیند. این فیلم درام ، مقابله این دو زن برای حکومت بر دنیای مردان را در کنار وقایعی همچون خیانت ، شورش و توطئه به نمایش می گذارد.

حال در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، از دو پوستر جدید فیلم ماری ملکه اسکاتلند رونمایی شد که دو بازیگر اصلی را با گریم و لباس جدید نشان می دهند. در این پوسترها سورشا رونان (نامزد ۳ دوره جایزه اسکار) و مارگو رابی (نامزد یک دوره جایزه اسکار) را مشاهده می کنیم.

سکان کارگردانی این فیلم را جوزی رورک (Josie Rourke) در دست داشته و آن را از روی فیلم نامه ای به قلم بو ویلیمن (Beau Willimon) (نویسنده سریال خانه پوشالی(House of Cards)) ساخته است.

فیلم ماری ملکه اسکاتلند در تاریخ هفتم دسامبر ۲۰۱۸ مصادف با ۱۶ام آذرماه ۱۳۹۷ روی پرده های سینما به نمایش در خواهد آمد.

دو پوستر جدید فیلم ماری ملکه اسکاتلند را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

نظر شما در مورد این فیلم و دیگر فیلم های مارگو رابی و سورشا رونان چیست ؟

نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. برای مشاهده پوسترها در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید.

دو پوستر جدید فیلم ماری ملکه اسکاتلند دو پوستر جدید فیلم ماری ملکه اسکاتلند

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *