میم ست

حضور “فروزان” در بخش رقابتی جشنواره بین المللی کویین سیتی آمریکا

فروزان

فیلم کوتاه فروزان به کارگردانی میرعباس خسروی نژاد در جشنواره کویین سیتی سینفایلز آمریکا شرکت خواهد کرد. این فیلم در ۱۲ ژوئن در کارولینای شمالی نمایش داده خواهد شد.

به گزارش میم ست ، فیلم کوتاه فروزان به کارگردانی میر عباس خسروی نژاد در بخش رقابتی جشنواره کویین سیتی سینفایلز (Queen City Cinephiles) آمریکا حضور خواهد داشت.

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای ایران ، جشنواره بین المللی کویین سیتی سینفایلز که به صورت ماهانه برگزار می شود، نمایش فیلم های مستقل و حمایت از فیلمسازان محلی در سراسر جهان را در برنامه دارد. تمرکر اصلی جشنواره در ماه ژوئن بر انتخاب فیلم هایی بوده است که توئیست پایانی (چرخش ناگهانی) پر رنگ تری در مورد شخصیت و قصه آنها وجود دارد.

فیلم کوتاه فروزان داستان زن جوانی است که شوهرش فوت شده و با ۲ فرزند کوچکش در روستا زندگی می کنند. وی سعی می کند از گله گوسفندانش در مقابل حمله شبانه دزدها محافظت کند.

به نقل از خبرگزاری مهر ، جشنواره کویین سیتی سینفایلز برای ماه ژوئن ۸ فیلم کوتاه از کشورهای آمریکا، ایران، ‌کلمبیا، روسیه، فنلاند، آلمان، فرانسه و پرتغال انتخاب کرده است که فیلم کوتاه فروزان ۱۲ ژوئن در کارولینای شمالی نمایش داده می شود.

فیلم فروزان پیش از این در جشنواره های سفالو (Cefalù) ایتالیا، یورو کینو (Euro Kino) چک، ایزمیر (Izmir) ترکیه، ملبورن ایندیپندنت (Melbourne Independent) استرالیا، تامیل (Tamil) نروژ، پیکور فلیک (PickurFlick) هند،سن مارو (San Mauro) ایتالیا، فونیکس (Phoenix) استرالیا، های پیک (High Peak) انگلستان حضور داشته و جایزه بهترین فیلمبرداری را از جشنواره موج کیش و جایزه بهترین طراحی صدا را از جشنواره ملبورن ایندیپندنت استرالیا دریافت کرده است.

نظر شما در مورد فیلم کوتاه فروزان چیست ؟

نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

فروزان فروزان

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *