میم ست

حضور خواهران فراهانی در مهم‌ترین جشنواره جهانی انیمیشن

خواهران فراهانی

خواهران فراهانی که دور از هم مشغول فعالیت هنری خود هستند، اینبار با حضور در مهم ترین جشنواره جهانی انیمیشن با یکدیگر ملاقات خواهند کرد.

خواهران فراهانی در مهم ترین جشنواره انیمیشن

به گزارش میم ست خواهران فراهانی یعنی گلشیفته و شقایق فراهانی در مهمترین جشنواره جهانی انیمیشن در کنار یکدیگر حضور خواهند داشت.

در جدیدترین اخبار بازیگران و سینمای ایران گلشیفته فراهانی با انیمیشن سینمایی نان آور (The Breadwinner) به کارگردانی نورا اونی که آنجلینا جولی یکی از تهیه کنندگان آن است و شقایق فراهانی با انیمیشن سینمایی آخرین داستان (The Last Fiction) به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر که برداشتی آزاد از شاهنامه است در جشنواره بین‌المللی فیلم انیمیشن انسی فرانسه ۲۰۱۸ حضور دارد.

گلشیفته فراهانی صداپیشگی نقش دختر جوان قصه انیمیشن «نان آور» به زبان فرانسه را برعهده دارد و شقایق فراهانی نقش فرانک مادر آفریدون را گویندگی می‌کند.

درباره خواهران فراهانی

گلشیفته فراهانی با نام شناسنامه‌ای «رهاورد فراهانی» (زاده ۱۹ تیر ۱۳۶۲ در تهران) هنرپیشه، خواننده و نوازنده ایرانی و از اعضای آکادمی اسکار است. وی هم‌اکنون ساکن فرانسه است. گلشیفته فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا، و خواهرِ کوچکترِ شقایق فراهانی، از بازیگران سینما و تلویزیون ایران و آذرخش فراهانی سرپرست، نوازنده، ترانه‌سرا و خواننده گروه موسیقی «کوچ‌نشین» است.

شقایق فراهانی (زاده ۲ مرداد ۱۳۵۱ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا، و خواهر بزرگتر گلشیفته فراهانی، از بازیگران سینما و تلویزیون ایران و آذرخش فراهانی سرپرست، نوازنده، ترانه‌سرا و خواننده گروه موسیقی «کوچ‌نشین» است. وی در طول مدت بازیگری‌اش پرکار بوده‌است و منتقدین بازی وی را در فیلم چتری برای دو نفر ستوده‌اند.

خواهران فراهانی از موفق ترین بازیگران زن سینمای ایران هستند.

خواهران فراهانی

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *