میم ست

امیدواری حسن فتحی به ساخت فصل چهارم شهرزاد در آینده ای نزدیک

سریال شهرزاد

با پایان یافتن فصل سوم شهرزاد گمانه زنی ها در مورد فصل چهارم شهرزاد شروع شده است. حسن فتحی کارگردان این مجموعه در یادداشتی ابراز امیدواری کرد تا فصل چهارم شهرزاد در آینده ای زود ساخته شود.

ساخت فصل چهارم شهرزاد

به گزارش میم ست در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای ایران حسن فتحی با انتشار متنی از تجربه ساخت سریال موفق «شهرزاد» و سختی‌های این پروژه گفت و برای ساخت فصل چهارم شهرزاد ابراز امیدواری کرد.

در این بخشی از این یادداشت آمده:
به پایان آمد این دفتر، حکایت همچنان باقی…
خانم‌ها، آقایان و تماشاگران محترم، سه فصل سریال «شهرزاد» به پایان رسید و امید است در آینده‌ای نزدیک امکان ساخت فصل چهارم آن که در آن شاهد بازگشت قباد، شهرزاد و فرهاد به متن قصه خواهیم بود، فراهم گردد.

این در حالی است که دیروز خبرها حاکی از این بودند که حسن فتحی سریال عاشقانه دیگری به نام بامداد خمار را خواهد ساخت. همچنین با توجه به حضور شهاب حسینی در امریکا و کمپانی فیلم سازی اش که جدیدا افتتاح کرده ساخت فصل چهارم شهرزاد به این زودی ها امکان پذیر نباشد.

درباره سریال شهرزاد

شهرزاد مجموعه‌ای نمایشی که فصل اول آن در سال ۱۳۹۴ در ۲۸ قسمت و فصل دوم آن در سال ۱۳۹۶ در ۱۵ قسمت پخش شد. همچنین فصل سوم این سریال هم در ۱۶ قسمت در زمستان ۱۳۹۶ آغاز شد و در ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ پایان یافت. کارگردان این سریال حسن فتحی و تهیه‌کننده آن محمد امامی است. پخش این سریال به صورت هفتگی از طریق مراکز عرضه فیلم سراسر کشور انجام شد.

سریال شهرزاد را می‌توان پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین سریال نمایش خانگی ایران دانست.

علی نصیریان، ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی و پریناز ایزدیار بازیگران نقش‌های اصلی این مجموعه هستند.

جشن سریال شهرزاد در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد، بلیت این جشن در مدت ۴۵ دقیقه اینترنتی فروخته شد، این جشن باحضور عوامل و بازیگران و مردم برگزار شد و از این سریال تقدیر به عمل آمد.

فصل چهارم شهرزاد
شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *