میم ست

جیمی لی کورتیس فیلم هالووین را بسیار ترسناک توصیف کرد

هالووین

فیلم هالووین برای اولین بار در سال ۱۹۷۸ توسط جان کارپنتر ساخته شد و توانست موفقیت های بسیار زیادی را در آن زمان به دست بیاورد، پس از آن بین سال های ۱۹۸۱ تا ۲۰۰۲ هفت دنباله از این فیلم ساخته شد ولی هیچ یک نتوانستند موفقیت فیلم اول را تکرار کنند، دیوید گوردون گرین تصمیم گرفت که تحولی اساسی در این فرانچایر ایجاد کند و با نادیده گرفتن تمام اتفاقات فیلم های قبلی، داستان این فیلم را از نو بنویسد

به گزارش میم ست، جیمی لی کورتیس (Jamie Lee Curtis) فیلم هالووین (Halloween) ساخته دیوید گوردون گرین (David Gordon Green) و دنی مک براید (Danny McBride) را بسیار ترسناک توصیف کرد. در جدید ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود او در پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش از پایان بازی اش در این فیلم خبر داده بود. او در این فیلم نقش لوری استرود (Laurie Strode)، شخصیتی که در فیلم هالیووین جان کارپنتر (John Carpenter) نیز حضور داشت بازی کرده است.

فیلم هالووین جان کارپنتر که در سال ۱۹۷۸ ساخته شد به موفقیت های زیادی دست یافت و یکی از موفق ترین فیلم های آن زمان به شمار می رفت. طی سال های ۱۹۸۱ تا ۲۰۰۲ هفت دنباله از این فیلم ساخته شد. گرین و مک براید به هوادارن گفته اند که با یک اثر جدید روبرو هستند چرا که قرار است در این فیلم تمام اتفاقات و داستان فیلم های قبلی نادیده گرفته شود و در نظر دارند که فیلم هالووین را به اصل خود بازگردانند.

کورتیس در توییتر شخصی خود گفت که گرین و مک براید فیلم بسیار ترسناکی ساخته اند. همچنین او عکسی از خودش در کنار دو بازیگر دیگر به نام های جودی گریر (Judy Greer) و اندی متیچاک (Andy Matichak) منتشر کرد که در زیر می توانید آن را مشاهده کنید.

هالووین

به نظر می رسد که خانواده تم اصلی فیلم هالووین باشد، گریر و متیچاک نقش دختر و نوه کورتیس را در این فیلم بازی می کنند و مایکل میرز (Michael Myers) نیز به عنوان قاتل ماسک دار به این فیلم بازگشته تا کورتیس و خانواده اش را تهدید کند.نیک کستل (Nick Castle) بازیگر نقش میرز نیز به این فیلم بازگشته است تا یک بار دیگر چاقوی قصابی را بردارد و به جان جیمی لی کورتیس و خانواده اش بیوفتد.

فیلم اصلی هالووین از لحاظ داستانی و شخصیت پردازی بسیار پراکنده بود و حتی اصلا معلوم نبود که مایکل میرز از کجا آمده است. سازندگان قول داده اند که این فیلم بسیار بهتر و متفاوت تر از فیلم های قبلی باشد ما نیز منتظریم تا ببینیم این فیلم چقدر ترسناک است.

هالووین

 

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *