میم ست

جنگ ابدیت شوالیه تاریکی را هم پشت سر گذاشت

جنگ ابدیت

به نظر می رسد که فیلم جدید انتقام جویان عزم خود را جزم کرده تا به یکی از پر فروش ترین فیلم های تاریخ سینما تبدیل شود. این فیلم یکی یکی تمام فیلم های پر فروش را کنار گذاشته است و هنوز هم ول کن ماجرا نیست و همچنان می فروشد. در ادامه با فیلم نیوز همراه باشید.

به گزارش میم ست، فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) همچنان صدر نشین جدول باکس آفیس است و بی رقیب در گیشه ها می تازد و پیش بینی شده است که در آخر این هفته می تواند فیلم شوالیه تاریکی (The Dark Knight) کریستوفر نولان (Christopher Nolan) را هم پشت سر بگذارد. چندی پیش بود که اعلام کردیم این فیلم توانست رکورد سریع ترین فروش بیشتر از ۱ میلیارد دلار را که پیش از این با دوازده روز در دست فیلم جنگ ستارگان: نیرو بر می خیزد (Star Wars: The Force Awakens) را بشکند و با ۱۱ روز این رکورد را به نام خودش ثبت کند.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، حالا پس از گذشت دو هفته این فیلم توانسته به پانزدهمین فیلم پر فروش تاریخ قرار بگیرد و فیلم شوالیه تاریکی بر می خیزد (The Dark Knight Rises) را به رده شانزدهم جدول بفرستد. حالا هم پیش بینی می شود که در پایان آخر هفته می تواند یکی دیگر از فیلم های خوش ساخت و پر طرفدار نولان، یعنی فیلم شوالیه تاریکی را پشت سر بگذارد.

بنابر گزارش Box Office Pro پیش بینی شده که فیلم انتقام جویان ۳ به زور بتواند ۵۸٫۵ میلیون دلار در این هفته فروش داشته باشد که مجموع فروش داخلی این فیلم را به عدد ۵۴۴٫۱ میلیون دلار می رساند. این عدد ۱۰ میلیون دلار بیشتر از میزان فروشی است که شوالیه سیاه در سال ۲۰۰۸ داشت. البته بلیط های ویژه فیلم جنگ ابدیت در این مقایسه حساب نشده اند چرا که فیلم شوالیه تاریکی هرگز به صورت سه بعدی اکران نشد. هرچند این اعداد و ارقام باعث می شود که راه جنگ ابدیت برای ورود به جمع ۵ فیلم پر فروش جهان هموار تر شود.

عملکرد جنگ ابدیت در ادامه رقابت های گیشه مشخص نیست چرا که کمتر از دو هفته دیگر فیلم ددپول ۲ (Deadpool 2) اکران خواهد شد و پیش بینی می شود که در سه روز اول اکران ۱۵۰ میلیون دلار فروش داشته باشد. فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان (Solo: A Star Wars Story) هم ممکن است کار خود را با یک رکورد شکنی در گیشه آغاز کند.

البته بنابه گفته کارشناسان به این زودی ها کار جنگ ابدیت با باکس آفیس تمام نخوهد شد و بنا به گفته هواداران این فیلم قدرتمندانه در صدر باکس آفیس خواهد ایستاد. فیلم اول انتقام جویان هم زمان با عناوینی همچون مردان سیاه پوش ۳ (Men in Black 3) و سفید برفی و شکارچی (The Snow White and the Huntsman) اکران شد اما در نهایت توانست کار خود را با فروش ۶۲۳٫۳ میلیون دلاری در داخل آمریکا به پایان برساند و این در حالی است که جنگ ابدیت نسبت به زمان مشابه فیلم اول انتقام جویان فروش بیشتری داشته است و در نتیجه فروش نهایی آن بیشتر از انتقام جویان ۱ خواهد بود.

جنگ ابدیت

جنگ ابدیت

 

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *