میم ست

جنگ ابدیت تنها در سه هفته دهمین فیلم پر فروش تاریخ شد

به نظر می رسد که جنگ ابدیت کمر همت بسته تا به تنهایی همه رکورد ها را جابجا کند. این فیلم رکورد بیشترین فروش تاریخ افتتاحیه را شکست و به دنبال آن نیز سریع ترین فروش بیشتر از یک میلیارد دلار را به نام خود ثبت کر. در ادامه با ما همراه باشید.

به گزارش میم ست، فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) پس از گذشت سه هفته از اکرانش، توانست به دهیمین فیلم پر فروش تاریخ سینما تبدیل شود. این فیلم در افتتاحیه اکرانش هم توانسته بود رکورد فروش افتتاحیه را بشکند و با ۲۵۷ میلیون دلار فروش داخلی و ۶۳۰ میلیون دلار فروش جهانی، صدر نشین این رکورد باشد. اخیرا این فیلم رکورد سریعترین فروش بیشتر از یک میلیارد دلار را حتی قبل از این که در کشور چین اکران شود شکست. رکورد قبلی با ۱۲ روز در دست فیلم جنگ ستارگان نیرو بر می خیزد (Star Wars: The Force Awakens) بود.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، این هفته نیز این فیلم رقیب چندان مطرحی نداشت و توانست برای سومین بار پیاپی صدر نشین جدول باکس آفیس باشد. هفته گذشته به پانزدهمین فیلم پرفروش تاریخ سینما تبدیل شده بود اما در این هفته و به لطف فروش چین، توانست به دهمین فیلم پر فروش اریخ ینمای هالیوود بدل شود.

بنابر گزارش Box Office Mojo جنگ ابدیت در این هفته ۶۱٫۸ میلیون دلار فروش کرد تا مجموع فروش این فیلم در داخل امریکا به ۵۴۷٫۸ میلیون دلار برسد و همانطور که انتظار می رفت توانست فیلم شوالیه تاریکی (The Dark Knight) با ۵۳۴٫۸ میلیون دلار را پشت سر بگذارد و از این حیث هشتمین فیلم پر فروش در امریکا باشد. رقیب بعدی جنگ ابدیت فیلم جنگ ستارگان: آخرین جدای (Star Wars: The Last Jedi) با ۶۲۰٫۱ میلیون دلار است که انتظار می رود به راحتی بتواند این فیلم را هم پشت سر بگذارد.

با احتساب فیلم جنگ ابدیت، در حال حاضر سه فیلم دنیای سینمای مارول یعنی فیلم های پلنگ سیاه (Black Panther)، انتقام جویان (The Avengers) و جنگ ابدیت (Infinity War) بین ده فیلم پر فروش دنیای سینمایی مارول قرار می گیرند. مارول این موفقیت های چشمگیر خود را مدیون باب ایگر (Bob Iger) مدیر اجرایی دیزنی است که توانست با تلاش های خود دنیای سینمایی مارول را معروف کند.

به نظر می رسد موفقیت های جنگ ابدیت همچنان ادامه داشته باشد چرا که فیلم های ددپول ۲ (۲ Deadpool) و سولو داستانی از جنگ ستارگان (Solo: A Star Wars Story) در چند روز آینده اکران خواهند شد و پیش بینی شده است که تهدیدی برای فروش این فیلم نیستند و جنگ ابدیت همچنان می تواند به یکه تازی خود در باکس آفیس ادامه دهد.

جنگ ابدیت

جنگ ابدیت

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *