میم ست

جعفر پناهی در بیمارستان دی بستری شد !

جعفر پناهی در بیمارستان

دیشب کارگردان و نویسنده خوب کشورمان یعنی جعفر پناهی در بیمارستان بستری شد و پزشکان در حال رسیدگی به وضعیت او می باشند. البته وی در اکانت رسمی اینستاگرام خود نوشت که مشکل خاصی یا بیماری خاصی ندارد و بزودی مرخص خواهد شد.

به گزارش میم ست ، شب گذشته جعفر پناهی در بیمارستان دی بستری شد . این کارگردان و نویسنده سرشناس که اخیرا با ممنوعیت خروج از کشور برای حضور در مراسم کن در صدر اخبار بود، دیشب به بیمارستان دی منتقل شده و پزشکان در حال رسیدگی به وضعیت او هستند.

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای ایران ، هنوز دلیل بستری جعفر پناهی در بیمارستان مشخص نشده است اما وی با انتشار عکس زیر در اکانت رسمی اینستاگرام خود ، در قسمت کپشن اینطور نوشت :

“سلام دوستان ، سپاس از لطف همه شما . حالم خوب است . مسئله خاصى نيست . نه مشكل قلب دارم و نه بيمارى حاد . در حد توفيق اجبارى براى استراحت و فكر كردن به فيلم بعدى . همين . مراسم تشییع ناصر ملک مطیعی ساعت نه ونيم صبح فردا یکشنبه ششم خرداد از ساختمان شماره دو خانه سینما ، خیابان وصال تقاطع طالقانی برگزار می شود. هيچ خبر ديگرى شايسته نيست كه اين مراسم را تحت شعاع قرار دهد . ”

جعفر پناهی در بیمارستان

بستری شدن جعفر پناهی در بیمارستان بسیاری را شوکه کرد. او پیش از این نیز به خاطر ممنوع الخروج بودن نتوانست در جشنواره فیلم کن حضور پیدا کند . با این حال فیلم نامه فیلم سینمایی سه رخ به قلم او بعنوان بهترین فیلم نامه جشنواره فیلم کن انتخاب شد.

امیدواریم که هر چه زودتر حال این کارگردان و نویسنده خوب کشورمان بهبود یابد.

نظر شما در مورد جعفر پناهی و آثارش چیست ؟

نظرات ارزشمند خود در این مورد را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

جعفر پناهی جعفر پناهی

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *