ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

انیمیشن آلفابت فینالیست جشنواره بین المللی فیلم استرالیا شد!

شنبه, 1 دی, 1397
انیمیشن کوتاه آلفابت - انیمیشن کوتاه آلفابت - جشنواره بین المللی فیلم استرالیا
به گزارش میم ست ، انیمیشن آلفابت ساخته کیانوش عابدی فینالیست جشنواره بین المللی فیلم استرالیا شده است. علاوه بر این این انیمشن جواز حضور در جشنواره فیلم کوتاه نیجریه را نیز کسب کرده است. در تازه ترین اخبار فیلم و سینما، انیمیشن آلفابت ساخته کیانوش عابدی به جشنواره فیلم کوتاه نیجریه که از ۲۹ آذر تا ۱ دی ماه در شهر لاگوس برگزار خواهد شد، راه پیدا کرده است. جشنواره فیلم کوتاه نیجریه با حمایت و همکاری انستیتو گوته آلمان برگزار شده و شعار آن "تفکر خوب ، فیلم خوب" می باشد. همچنین این انیمیشن به تازگی فینالیست جشنواره بین المللی فیلم استرالیا (ORION IFF International Film Festival) شده است. این جشنواره ۱۵ تا ۲۰ دسامبر برابر با ۲۴ تا ۲۹ آذر برگزار خواهد شد. انیمیشن آلفابت زندگی انسان ‌هایی را به تصویر می کشد که زندگی کردن را فراموش کرده و از آگاهی و حقیقت دور مانده‌اند. به طور کلی این فیلم در مورد مردمانی است که سال ‌هاست الفبای زیستن را از یاد برده‌ اند، نمی ‌بینند، نمی‌ شنوند و سخنی بر لب نمی ‌سرایند ، ولی کلمات بی ‌قرار در انتظارند.

عوامل ساخت انیمیشن آلفابت عبارتند از:

کارگردان: کیانوش عابدی ، انیماتور: فرنوش عابدی ، رندر و کامپوزیت: مرتضی نیتی ، ویژوآل: حامد پورکرمان ، طراح: امیرحسین نوروزی ، بک ‌گراند: محدثه پیله ‌وران ، موسیقی: سروش عابدی ، محصول: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

نظر شما در مورد انیمیشن آلفابت و عوامل ساخت آن چیست؟ آیا این انیمیشن جایزه جشنواره بین المللی فیلم استرالیا را از آن خود خواهد کرد؟

نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان در میان بگذارید. انیمیشن کوتاه آلفابت - انیمیشن کوتاه آلفابت - جشنواره بین المللی فیلم استرالیاانیمیشن آلفابت انیمیشن کوتاه آلفابت

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.