میم ست

جزئیات طرح ویژه سینماها در ماه رمضان اعلام شد !!

سینماها

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در مصاحبه ای اعلام کرد که : ” تمام سینماهای سراسر کشور در ماه مبارک رمضان پیش از افطار بلیت نیم‌بها ارائه می‌کنند. “

به گزارش میم ست ، سخنگوی شورای صنفی نمایش یعنی غلامرضا فرجی درباره مصوبات جلسه دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ‌ماه در مورد طرح ویژه سینماها در ماه رمضان در مصاحبه ای بیان کرد: ” در این جلسه طرح ویژه ماه رمضان بررسی شد و قرار بر این است تا بلیت تمام سینماها پیش از افطار نیم‌بها باشد و پس از افطار به صورت کامل‌بها به فروش برسد.”

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای ایران ، فرجی در ادامه افزود: ” از آن‌جا که سانس بسیاری از فیلم‌ها در شرایط عادی تا ساعاتی پس از نیمه شب ادامه می‌یابد تقریبا به طور خود به خود طرح افطار تا سحر هم اجرا می‌شود. ”

به نقل از خبرگزاری ایسنا سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره نمایش بازی ‌های جام جهانی فوتبال در سینماها هم خبر داد که: ” این مسئله در جلسه امروز بررسی نشد و به هفته آینده موکول شد. همچنین تعیین رئیس و دیگر اعضای شورای صنفی نمایش در جلسه هفته آینده بررسی خواهد شد. ”

فرجی درباره قراردادهای تازه سینماها نیز اعلام کرد که : ” قرارداد فیلم دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی در سرگروه استقلال برای اکران پس از فیلم خجالت نکش به ثبت رسید و اکران فیلم‌های دیگر هم به دلیل این ‌که کف فروش بالایی دارند همچنان ادامه خواهد داشت. ”

به نظر شما با این طرح جدید آمار تماشاگران در ماه رمضان بیشتر خواهد شد یا خیر ؟ آیا پخش مسابقات جام جهانی در سینماها تایید خواهد شد ؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

سینماها

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *