میم ست

توضیحات شهاب حسینی درباره ایجاد کمپانی فیلمسازی در آمریکا

شهاب حسینی

چندی پیش خبری رسید که شهاب حسینی در آمریکا کمپانی فیلمسازی خواهد داشت. اکنون شهاب حسینی در این باره توضیحاتی داده که با هم خواهیم خواند.

به گزارش میم ست شهاب حسینی درباره اخباری درباره تاسیس شرکت فیلمسازی در آمریکا توضیحاتی منتشر کرد.

در جدیدترین اخبار بازیگران و سینمای ایران، چندی پیش خبر تاسیس شرکت فیلمسازی شهاب حسینی در آمریکا منتشر شد. شما می تونید در شهاب حسینی در امریکا و همکاری با اصغر فرهادی  این خبر رو بخونید.

توضیحات شهاب حسینی

این بازیگر درباره تاسیس کمپانی اش در آمریکا در توضیح داد:
«پیرو خبری که در خصوص فعالیت های اخیر بنده منتشر شده لازم دیدم توضیح مختصری به محضر شما تقدیم کنم. در پى فعالیتی که از دو سال پیش آغاز کردم به لطف الهی موفق به تاسیس شرکت فیلمسازی با نام ندای هفت آسمان شدم که هدفی جز کشف آثار و استعداد های جوان را در حیطه های مختلف نمایشی اعم از تئاتر، سینما، فیلم های کوتاه، مستند، انیمیشن، دنبال نمیکند که در راستای هدفی است که همواره در جهت اهمیت به وجود منابع انسانی برای خود تعریف کردم و امیدوارم به یاری یگانه یار، موفق به این مهم شوم.

بیشتر بخوانید : پژمان جمشیدی همبازی شهاب حسینی و ساره بیات در لایبرنت

در عین حال این شرکت دارای خواهر دوقلویی در آمریکا است به نام seven skies entertainment که در راستای تولید آثار نمایشی در حوزه های مختلف آن با استخراج از منابع غنی فرهنگ و ادبیات ایران زمین به ثبت رسیده و تاسیس شده به این امید که جایگاهی برای ارائه غنای فرهنگی ادبیات و هنر ایران در بازارهای جهانی باشد. این هدف جز با عشق خالصانه، تلاش صادقانه، و دعای خیر شما مردمی که همواره دلتون برای عزت و سربلندی این سرزمین میتپه در دسترس نخواهد بود.»

بنظر می رسد با وجود این کمپانی در آمریکا از این به بعد شهاب حسینی را کمتر در سینمای ایران ببینیم. باید دید که فعالیت های این کمپانی چقدر روی فعالیت های شهاب حسینی تاثیر خواهد گذاشت. آیا او به کلی از سینمای ایران دور خواهد شد؟ نظر شما در این مورد چیه؟

 

شهاب حسینی در آمریکا

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *