ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

تلویزیون با پخش برنامه مردان آهنین در نوروز امسال مخالفت کرد!/ “می ‌گویند حاشیه دارد!”

دوشنبه, 29 بهمن, 1397
برنامه مردان آهنین

بتازگی فرامرز خودنگاه در مصاحبه ای اعلام کرد که تلوزیون با پخش برنامه مردان آهنین در نوروز امسال مخالفت کرده است. در ادامه با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

به گزارش میم ست ، رئیس کمیته قوی ‌ترین مردان فدراسیون بدنسازی با اعلام اینکه برای برگزاری رقابت‌ های مردان آهنین و پخش آن در ایام نوروز آماده است، بیان کرد:

"چندین بار با صدا و سیما مذاکرده داشته‌ ایم اما با پخش برنامه مردان آهنین مخالفت کرده‌ اند."

فرامرز خودنگاه درباره برگزاری رقابت ‌های قهرمانی کشور قوی ‌ترین مردان ایران گفت:

"این رقابت ‌ها با حضور ۱۲۰ ورزشکار از ۲۱ استان و در سطح کیفی بسیار خوبی در مهدی‌ شهر استان سمنان و در میان استقبال بسیار خوب مردم طی ۳ روز برگزار شد که در نهایت استان البرز به عنوان قهرمانی رسید و تهران و اصفهان نیز در رده‌ های دوم و سوم جای گرفتند."

رئیس کمیته قوی ‌ترین مردان فدراسیون بدنسازی در ادامه افزود:

"این دوره از رقابت‌ ها در ۳ مرحله مقدماتی ، نیمه نهایی و فینال برگزار شد که در نهایت رامین فرج ‌نژاد از البرز ، نعمت جلالی از تهران و مجتبی محمد زاده از البرز در رده‌ های اول تا سوم قرار گرفتند و مهدی دشتی از خراسان رضوی ، رضا قیطاسی از همدان و ایمان شمس از البرز نیز در رده‌ های چهارم تا ششم ایستادند."

وی با اشاره به حضور نفرات مطرحی همچون مسلم دارابی ، علی اسماعیلی و مهرداد باجلان در این رقابت ‌ها، اظهار کرد:

"این مسابقات بدون هیچگونه حاشیه‌ ای و در کمال آرامش و با استقبال بسیار خوب مردم برگزار شد. مهدی دشتی نیز در این مسابقات توانست با بلند کردن کنده ۱۹۰ کیلوگرمی ، ۱۰ کیلوگرم رکورد کشور را که متعلق به پیمان ماهری ‌پور بود ارتقا دهد."

خودنگاه در ادامه در پاسخ به این سوال که "با توجه به استقبال مردم، آیا برنامه مردان آهنین امسال در ایام نوروز پخش خواهد شد یا خیر؟" بیان کرد:

"متأسفانه چندین بار با مسئولان صدا و سیما و شبکه ۳ در این باره مذاکره کردیم اما حاضر به پخش برنامه مردان آهنین نیستند و می ‌گویند این رقابت‌ ها با حاشیه همراه است. این در حالی است که در سال ‌های گذشته این برنامه میلیون‌ ها مخاطب داشت و جوانان بسیاری نیز تشویق شدند تا به سمت ورزش بروند. سال گذشته نیز با وجودی که این برنامه در تایم نامناسب و به صورت غیرمنظم پخش می‌ شد اما باز هم جزو پربیننده‌ ترین برنامه‌ های سیما بود."

وی با تاکید بر اینکه برای برگزاری این رقابت ‌ها در فاصله یک ماه مانده تا ایام عید آماده‌ ایم، در پایان افزود:

"رقابت ‌های قهرمانی کشور را برگزار کرده ‌ایم و کاملاً آماده‌ ایم تا این رقابت ‌ها را با قدرت و بدون هیچگونه حاشیه ‌ای در کمال آرامش برگزار کنیم، امیدواریم مسئولان سیما نیز خواسته مردم و ورزشکاران را مدنظر قرار دهند."

نظر شما در مورد برنامه مردان آهنین چیست؟ به نظر شما دلیل مخالفت با پخش این برنامه چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

برنامه مردان آهنین برنامه مردان آهنین

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.