ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

انتشار تریلر فیلم برکسیت / بندیکت کامبربچ سیستم سیاسی بریتانیا را هک می کند!

یکشنبه, 25 آذر, 1397
تریلر فیلم برکسیت
به گزارش میم ست ، تریلر فیلم برکسیت (Brexit) منتشر شده است. این فیلم با بازی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) قصد دارد جزئیات بزرگترین رویداد سیاسی اخیر کشور انگلستان را به تصویر کشیده و نحوه پیروزی کمپین برکسیت و تلاش بسیار دست های پشت پرده این رفراندوم را به نمایش بگذارد. حال در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، شبکه HBO تریلر فیلم برکسیت را منتشر کرده است. در این تریلر بندیکت کامبربچ را با گریمی جالب و متفاوت مشاهده می کنیم که قصد دارد سیستم سیاسی بریتانیا را هک کند و به گفته خودش ماتریس آن را تغییر دهد. اینطور که از تریلر فیلم برکسیت به نظر می رسد، در این فیلم احتمالا شاهد یکی دیگر از شاهکارهای بندیکت کامبربچ در نقشی بسیار متفاوت تر از نقش های پیشین خواهیم بود.

در خلاصه داستان فیلم برکسیت آمده است:

"نتیجه رفراندوم برکسیت در تابستان 2016 منجر به یک زلزله سیاسی شد که دولت معمولا پایدار بریتانیا را مسموم کرد و غده های سیاسی را در سرتاسر جهان پخش کرد. این فیلم درام دست های پشت پرده ، شخصیت ها و استراتژی ها و تقلب های طرفین کمپین را به نمایش می کشد. تاکتیک های بکار گرفته شده توسط طرف خواهان ترک اتحادیه اروپا در طول این کمپین اطلاعاتی ، توده ای بزرگ از رای های خاموش را به طرف این گروه متمایل کرد که منجر به تغییر نتایج نهایی شد و تمامی انتخابات آینده کشورهای سرتاسر جهان را تحت تاثیر قرار داد."
بندیکت کامبربچ در فیلم برکسیت نقش دامینیک کامینگز را بازی می کند که مغز متفکر جناح خواهان ترک اتحادیه اروپا بود. روری کینیر (Rory Kinnear) نیز در این فیلم نقش کریگ اولیور ، وزیر ارتباطات و رهبر جناح خواهان باقی ماندن در اتحادیه اروپا را بازی می کند. سکان کارگردانی فیلم برکسیت در دست توبی هینز (Toby Haynes) بوده و آن را از روی فیلمنامه ای به قلم جیمز گراهام (James Graham) ساخته است. لین هورسفورد (Lynn Horsford) تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده داشته و تهیه کنندگان اجرایی این فیلم عبارتند از: جیمز گراهام ، جولیت هاول (Juliette Howell) ، تسا راس (Tessa Ross). لازم به ذکر است که فیلم برکسیت شنبه 19 ام ژانویه 2019 مصادف با 29 ام دی ماه 1397 از شبکه HBO پخش خواهد شد.

تریلر فیلم برکسیت را می توانید در زیر مشاهده کنید:

 

نظر شما در مورد عوامل، داستان و بازیگران فیلم برکسیت چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.