ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

تاریخ پخش فصل چهارم سریال ریک و مورتی اعلام شد

جمعه, 27 اردیبهشت, 1398
ریک و مورتی

سازندگان «ریک و مورتی» (Rick and Morty) شبکه Adult Swim دقایقی قبل در حین برگزاری نشست معرفی سریال‌های «وارنرمیدیا» در نیویورک اعلام کردند که فصل چهارم این سریال پربیننده نوامبر ۲۰۱۹ (آبانماه ۱۳۹۸) پخش می‌شود.

به گزارش میم ست و در جدیدترین اخبار فیلم و سریال فصل چهارم بیش از دو سال پس از پخش قسمت پایانی فصل سوم در اکتبر سال ۲۰۱۷ منتشر می‌شود تا طولانی‌ترین فاصله میان فصل‌های مجموعه شکل بگیرد. میان قسمت پایانی فصل اول در آپریل سال ۲۰۱۴ و اولین اپیزود از فصل دوم در جولای ۲۰۱۵ بیش از یک سال فاصله افتاد، درحالی که بین قسمت پایانی فصل دوم در اکتبر ۲۰۱۵ و اولین اپیزود از فصل سوم در آپیل ۲۰۱۷ نزدیک به دو سال فاصله‌ی زمانی به وجود آمد.

ماه می گذشته اعلام شده بود که Adult Swim سفارش ساخت هفتاد اپیزود دیگر از سریال را صادر کرده که مجموع اپیزودهای آن را به ۱۰۱ می‌رساند. این سفارش بخشی از قرارداد طولانی مدتی است که شبکه با «جاستین رویلند» و «دن هارمون» به امضاء رسانده است.

«ریک و مورتی» یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های شبکه است و قسمت پایانی فصل سوم آن ریتینگ ۳.۹ را میان مخاطبین ۱۸ تا ۲۴ ساله ثبت کرده که در تاریخ شبکه بی‌سابقه است.

داستان سریال در مورد یک دانشمند نابغه است که نوه‌ی خود را به دنیاهای دیگر می‌کشاند و با او به ماجراجویی‌های خطرناک دست می‌زند. رویلند در هر دو نقش ریک و مورتی صداپیشگی می‌کند. دیگر صداپیشگان این سریال شامل «کریس پارنل»، «اسپنسر گرامر»، و «سارا چالک» می‌شوند.

اخبار مرتبط:

سریال ریک و مورتی برای ۷۰ قسمت دیگر تمدید شد

هر آنچه که باید از فصل چهارم ریک و مورتی بدانید

 

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications