ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

تاریخ پخش فصل سوم سریال سرگذشت یک ندیمه اعلام شد

پنجشنبه, 25 بهمن, 1397
فصل سوم سریال سرگذشت یک ندیمه

به گزارش میم ست، شبکه تلویزیونی هولو (Hulu) تاریخ شروع پخش فصل سوم سریال سرگذشت یک ندیمه (The Handmaid's Tale) را تایید و اعلام کرده است . شبکه هولو (Hulu) اعلام کرد که پخش فصل سوم این سریال تحسین شده از روز چهارشنبه، ۵ ژوئن ۲۰۱۹ (۱۵ خرداد ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد. در این تاریخ ۳ قسمت اول فصل سوم سریال سرگذشت یک ندیمه منتشر می‌شود و در ادامه شاهد پخش هفتگی مابقی قسمت‌ های فصل سوم خواهیم بود.

همچنین هولو اعلام کرد که مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل سوم سریال سرگذشت یک ندیمه ادامه دارد و اطلاعاتی از تعداد قسمت‌ های فصل سوم این سریال منتشر نشده است. فصل اول سریال The Handmaid’s Tale در ۱۰ قسمت تولید و منتشر شده بود، اما فصل دوم این سریال با افزایش تعداد قسمت مواجه شد و این فصل در ۱۳ قسمت تولید و سال گذشته از سرویس استریم هولو منتشر شد.

فصل سوم سریال سرگذشت یک ندیمه ادامه داستان مقاومت جون با بازی الیزابت ماس، در برابر رژیم گیلیاد را دنبال خواهد کرد که وی برای ادامه مبارزه خود باز خواهد گشت تا فرزندش را نجات دهد. اتحاد شگفت انگیز، خیانت‌ها و سفر به قلب گیلیاد که باعث ترس و وحشت هرکسی می‌شود، تمام شخصیت‌ها را برای انجام مبارزه متقاعد خواهد کرد. سریال The Handmaid’s Tale تاکنون جوایز بسیاری از جمله ۲ جایزه گلدن گلوب و ۸ جایزه امی دریافت کرده است. سریال سرگذشت ندیمه پر بیننده‌ترین محصول ارجینال شبکه Hulu نیز محسوب می‌شود.

الیزابت ماس، جوزف فاینز، ایوان استراهاوسکی، الکسیز بلدل، آن داود، مکس مینگلا، سمیرا وایلی، او.تی. فاگبنلی، مدلین بروئر، آماندا بروگل، اور کارادین، تاتیانا جونز و کریستن گوتاسکی، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Handmaid's Tale حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. ساخت این سریال درام بر عهده بروس میلر است و این سریال بر اساس رمان سرگذشت ندیمه، اثر مارگارت اتوود، نویسنده برجسته کانادایی، تولید و از شبکه هولو منتشر می‌شود. همچنین به‌تازگی حضور کریستوفر ملونی و الیزابت ریسر، برای بازی در نقش فرمانده وینسلو و خانم وینسلو در فصل سوم سریال The Handmaid's Tale تایید و اعلام شده است.

فصل سوم سریال سرگذشت یک ندیمه فصل سوم سریال سرگذشت یک ندیمه

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.