ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

تاریخ شروع فیلم برداری فیلم مستقل بتمن لو رفت/ آیا بن افلک باز می گردد ؟

دوشنبه, 17 دی, 1397
فیلم مستقل بتمن

به گزارش میم ست، اسفند ۱۳۹۵بود که کمپانی برادران وارنر مت ریوز، کارگردان فیلم War for the Planet of the Apes (جنگ برای سیاره میمون‌ها)، را رسما به عنوان کارگردان جدید فیلم مستقل بتمن و جانشین بن افلک، انتخاب و معرفی کرد. با این حال، اطلاعات زیادی از این فیلم در دسترس نیست و تاکنون بازگشت یا عدم بازگشت بن افلک برای بازی در فیلم مستقل بتمن اعلام نشده است.

با اینکه خبرهای زیادی در مورد منبع اقتباس این فیلم شنیده می‌شود یا حتی خبرهای زیادی در مورد بازیگران نقش بتمن منتشر شده است، اما تا به امروز این خبرها اکثرا تکذیب شده‌اند و مدتی پیش نیز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه ریوز نوشتن فیلمنامه فیلم مستقل بتمن را به پایان رسانده است اخیرا اطلاعات جدیدی از زمان احتمالی شروع فیلمبرداری و تولید فیلم مستقل جدید شخصیت بتمن منتشر شده است.

بیشتر بخوانید: فیلم آکوامن رسما به پرفروش ترین فیلم دنیای سینمایی دی سی تبدیل شد .

طبق خبری که وب‌سایت هالیوود ریپورتر منتشر کرده، کمپانی برادران وارنر ممکن است ماه نوامبر ۲۰۱۹ (آبان یا آذر ۱۳۹۸) را برای شروع فیلمبرداری و تولید فیلم مستقل بتمن در نظر بگیرد که در حال حاضر اطلاعات بیشتری از جمله مدت زمان فیلمبرداری این فیلم و همچنین زمان اکران این فیلم منتشر نشده است، اما اگر این خبر درست باشد، می‌توانیم اواخر سال ۲۰۲۰ یا نیمه اول سال ۲۰۲۱ را برای تاریخ اکران احتمالی فیلم بتمن در نظر بگیریم.

علاوه بر این، هنوز حضور یا عدم حضور بن افلک در فیلم مستقل بتمن نیز مشخص نیست و طی ماه‌های آینده ممکن است برادران وارنر یا دی سی (DC) سرانجام در مورد این موضوع شفاف سازی کنند. همچنین ریوز طی این مدت فیلمنامه فیلم بتمن را تا پیش از شروع فیلمبرداری این فیلم ویرایش خواهد کرد. با این حال، این زمانبندی هنوز تایید نشده است و احتمال تغییر آن وجود دارد.

بیشتر بخوانید : رونمایی از ۵ پوستر جدید فیلم دامبو با بازی کالین فارل، مایکل کیتون و اوا گرین

در حال حاضر در سال ۲۰۱۹ قرار است فیلم Shazam (شزم) در تاریخ ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (۱۶ فروردین ۱۳۹۸) و فیلم Joker (جوکر) در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۲ مهر ۱۳۹۸) از مجموعه DC اکران شوند و اکنون در سال ۲۰۲۰ فیلم Birds of Prey (پرندگان شکاری) برای اکران در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰ (۱۸ بهمن ۱۳۹۸) و فیلم Wonder Woman 1984 (زن شگفت‌‌انگیز ۱۹۸۴) برای اکران در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۰ (۱۶ خرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده‌اند.

فیلم مستقل بتمن

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.