میم ست

اکران نسخه دوبله فیلم آن سوی ابرها به کارگردانی مجید مجیدی

آن سوی ابرها

نسخه دوبله شده فیلم سینمایی آن سوی ابرها به کارگردانی مجید مجیدی از ۲۶ ام اردیبهشت ‌ماه در سینماهای سراسر کشور اکران خواهد شد.

به گزارش میم ست ،  به نقل از مشاور رسانه ‌ای فیلم ، اکران جدید ترین فیلم مجید مجیدی یعنی آن سوی ابرها با زیرنویس فارسی از ۱۲ اردیبهشت آغاز شده بود و نسخه دوبله فیلم نیز از روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت در سینماهای سراسر کشور اکران خواهد شد.

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای ایران ، به گفته ایسنا مراسم افتتاح اکران نسخه دوبله  فیلم آن سوی ابرها چهارشنبه ۲۶ ام اردیبهشت ‌ماه در مشهد مقدس  و با حضور مجید مجیدی در پردیس اطلس شهر مشهد برگزار می‌شود.

فیلم سینمایی آن سوی ابرها با حضور ایشان خاطار و مالاویکا موهانان در هندوستان و با بازیگران و عوامل سینمای هند ساخته شده و شرکت سینمایی نور تابان پخش آن را بر عهده دارد.

خلاصه داستان آن سوی ابرها جدیدترین اثر مجید مجیدی به شرح زیر است :

ایشان خاطار که اولین حضور خود را در برابر دوربین تجربه می کند، نقش امیر، یک نوجوان خیابانی (ولگرد) را بازی می ‌کند؛ جوانی که بیشتر زندگی ‌اش پرسه زدن با موتور و پخش مواد در گذر‌ها و بندر‌های بمبئی سپری شده است.

در پشت این لذت‌ گرایی او جوانی است که به شدت کمبود خانواده ‌اش را حس می ‌کند. پیگیری یک بسته مواد مخدر باعث می‌شود که او سر از خانه خواهرش که مدت‌ ها از هم دور بوده‌ اند در بیاورد. او تنها زندگی کرده و به طور مداوم توسط مردان مورد مزاحمت و آزار قرار می ‌گیرد. این خواهر و برادر سعی می‌ کنند با هم در آپارتمان زندگی کنند، اما گذشته‌ ی به باد رفته و پر از نا امیدی این کار را برای آنها دشوار می‌ کند. با این حال، زمانی که تارا (خواهر امیر) تا مرز کشتن مردی که که قصد آزار او را داشته است، پیش رفته و به این دلیل به زندان می ‌افتد، ناگهان تنها امید خود برای آزاد شدن را در امیر برادرش می بیند. ”

آن سوی ابرها

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *