میم ست

انتشار اولین عکس فصل ۹ سریال مردگان متحرک / جزئیات پرش زمانی فاش شد!

اولین عکس فصل 9 سریال مردگان متحرک

چندی پیش اولین عکس فصل ۹ سریال مردگان متحرک منتشر شد. با انتشار این عکس سازنده سریال یعنی آنجلا کانگ نیز جزئیات پرش زمانی این فصل سریال را در مصاحبه ای فاش کرد.

به گزارش میم ست ، چندی پیش اولین عکس فصل ۹ سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) منتشر شد. همزمان با انتشار این عکس ، سازنده این سریال طولانی و پرطرفدار که حتی وعده ادامه سریال تا سال ۲۰۴۰ را نیز داده است ، جزئیات بیشتری در مورد اتفاقات این فصل فاش کرد تا کمی هیجان بینندگان را بالا برده و روند نزولی آمار آن را تغییر دهد.

بسیاری از علاقه مندان و طرفداران سریال مردگان متحرک تصور می کردند که در فصل هشتم سریال همانند کتاب کمیک آن ، شاهد یک پرش زمانی خواهیم بود. اما در این فصل همه نوع اتفاق از جمله مرگ کارل و دستگیری نیگان ، روی داد اما هیچ پرش زمانی در آن ندیدیم.

حال پس از آن اتفاقات ، اخیرا آنجلا کانگ (Angela Kang) رسما تایید کرد که در فصل ۹ سریال مردگان متحرک پرش زمانی روی خواهد داد. این فصل یکی از حیاتی ترین فصل ها برای این سریال می باشد ، چرا که در این فصل اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) نقش اصلی سریال از جمع بازیگران و عوامل خداحافظی خواهد کرد و همچنین لارن کوهن (Lauren Cohan) نیز در قسمت های معدودی از این فصل حضور خواهد داشت.

این دو اتفاق قطعا برای بینندگان و علاقه مندان سخت خواهد بود و اگر خروج لینکلن بدرستی در داستان این فصل گنجانده نشود ، احتمالا آمار بینندگان بیش از پیش کمتر شده و شاید هم این سریال کنسل شود!

حال در تازه ترین اخبار سریال و سینمای هالیوود ، سازنده سریال یعنی آنجلا کانگ ، در مصاحبه ای با مجله EW ، اولین عکس فصل ۹ سریال مردگان متحرک را منتشر کرد و همچنین جزئیات بیشتری را در مورد این فصل به اطلاع بینندگان رساند.

کانگ در مورد پرش زمانی فصل ۹ سریال مردگان متحرک بیان کرد:

” ما در این فصل به زمانی می رویم که ساخته های بشر نابود شده و زیرساخت های ارتباطی از جمله پل ها و جاده ها در حال تغییر و ویرانی هستند. علاوه بر این ما نشان می دهیم که چه اتفاقاتی پس از کمبود منابع خواهد افتاد. در این فصل ما شاهد فضایی وسترن خواهیم بود. با پرش زمانی در این فصل به دوره ای خواهیم رفت که همه چیزهای فصل های قبلی ویران شده و بجای ماشین ها از اسب ها و ارابه ها استفاده می کنند. روشنایی با لامپ های نفتی خواهد بود. مردم از اصلحه های متفاوت تری استفاده می کنند. من فکر می کنم این اتفاقات برای بینندگان تازه و جذاب باشند.”

اولین عکس فصل ۹ سریال مردگان متحرک را می توانید در زیر مشاهده کنید:

اولین عکس فصل 9 سریال مردگان متحرک

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *