انتقاد نوید محمدزاده از شرایط اکران سینما های کشور

سینما

شرایط اکران نوروزی در سینما های کشور و بیشتر شدن تعداد سینما های فیلم های طنز، نوید محمدزاده بازیگر فیلم بدون تاریخ بدون امضا را به واکنش واداشت و باعث شد این بازیگر به این اتفاق اعتراض کند.

به گزارش میم ست، شرایط اکران نوروز سینما های کشور باعث شده علاوه بر تهیه کنندگان، صدای اعتراض بازیگران فیلم‌ های روی پرده هم بلند شود. نوید محمدزاده که فیلم بدون تاریخ، بدون امضا را هنوز روی پرده دارد، در اکران مردمی این فیلم از کم شدن سینما های این فیلم به شدت انتقاد کرد.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای ایران، محمدزاده در اکران مردمی فیلم وحید جلیلوند در پردیس مگامال گفت: “ما همیشه می‌گوییم فیلم‌ های کمدی می‌ فروشند. اما سیاست گذاری طوری‌ است که فیلم‌ های کمدی بفروشند.”

او از کم شدن سینما های بدون تاریخ، بدون امضا هم انتقاد کرده و گفته در حالی که این فیلم خوب می‌ فروخت، بعد از چهار هفته سالن‌ هایش را گرفته‌ اند.

این فیلم از اواخر بهمن اکران شد و طی یک ماه حدود ۴ میلیارد تومان فروخت، اما با آغاز اکران نوروز سینماهای خود را از دست داد.

محمدزاده در ادامه گفته است: “این فیلم داشت می‌ فروخت. چرا باید سالن‌هایش را بگیرند و بدهند به فیلم‌ های کمدی یا ارگانی یا هرچیزی؟”

او با اعتراض به سیاست پخش فیلم در ایران گفت: “یا این فیلم‌ها را اکران نکنید یا علنی به مردم بگویید دوست نداریم این جنس سینمای دغدغه‌ مند را ببینید. الان اگر فیلمی را که دغدغه‌ مند است بخواهی ببینی، مجبوری جست‌ و جو کنی در فلان جای شهر چه ساعتی این فیلم را نمایش می‌دهد.”

از سوی دیگر محسن کیایی بازیگر فیلم کمدی لونه زنبور هم در اینستاگرام خود از شرایط اکران این فیلم انتقاد کرده است. او نوشته است: “سالن‌ های خریداری شده و سانس‌ های پشت سر هم فیلم‌ های دیگه حق دیده شدن از  مابقی فیلم‌ ها رو می‌گیره.”

سینما

سینما

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *