میم ست

انتشار اولین عکس های فصل ۶ سریال خانه پوشالی

اولین عکس های فصل 6 سریال خانه پوشالی

چندی پیش عکس های جدید فصل ۶ سریال خانه پوشالی منتشر شد. این فصل ، آخرین فصل این سریال درام و سیاسی می باشد که نقش اصلی پنج فصل گذشته یعنی کوین اسپیسی در آن حضور نخواهد داشت. در این عکس های جدید رابین رایت را در کاخ سفید میبینیم.

به گزارش میم ست ، اولین عکس های فصل ۶ سریال خانه پوشالی (House of Cards) منتشر شدند. در این عکس ها می توان جهت گیری متفاوت با فصل های پیشین را مشاهده کرد چرا که در این فصل کلیر آندروود (Claire Underwood) در راس کارها قرار گرفته است. تنها چند ماه از رسوایی کوین اسپیسی (Kevin Spacey) بازیگر فوق العاده این سریال می گذرد که این موضوع تاثیر بسیار بزرگی بر روی ساخت فصل ششم و پایانی سریال خانه پوشالی گذاشت. فیلمبرداری این سریال در زمان اخراج اسپیسی برای مدتی متوقف شد تا داستان را به گونه ای تغییر دهند که غیبت این کاراکتر یعنی فرانک آندروود (Frank Underwood) را توجیه کند. پس از مدتی خبر رسید که محوریت داستان فصل ۶ در مورد کلیر آندروود با بازی رابین رایت (Robin Wright) خواهد بود.

بیشتر بخوانید: انتشار اولین تریلر فصل ششم و پایانی سریال خانه پوشالی بدون حضور کوین اسپیسی

تا به اینجای کار شبکه نتفلیکس (Netflix) تنها یک تیزر کوتاه از فصل ۶ سریال خانه پوشالی منتشر کرده بود که در آن کلیر را در راس کارها نشان می داد. کلیر در دفتر کار خود بعنوان رئیس جمهور آمریکا حضور داشت . حال نیز نتفلیکس دو تصویر جدید از فصل ششم منتشر کرده است.

در تازه ترین اخبار سریال و سینمای هالیوود ، در اولین عکس های فصل ۶ سریال خانه پوشالی ، رابین رایت را در استایل سکوت همیشگی و معنادار خود می بینیم . جالب است بدانید که اولین قسمت فصل ۶ سریال خانه پوشالی را دیوید فینچر (David Fincher) کارگردانی کرده است. در یکی دیگر از عکس ها نیز رابین رایت احتمالا در حال آماده شدن برای اجرای سکانس اولیه مانند فصل پنجم و صحبت کردن با بینندگان است.

بیشتر بخوانید: با ۲۵ سریال برتر نتفلیکس آشنا شوید

اولین عکس های فصل ۶ سریال خانه پوشالی را در می توانید در زیر مشاهده کنید .

نظرات خودتون در مورد این عکس ها و فصل ۶ سریال خانه پوشالی را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

اولین عکس های جدید فصل 6 سریال خانه پوشالی اولین عکس های فصل 6 سریال خانه پوشالی

 

 

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *