میم ست

انتشار عکس جدیدی از پشت صحنه فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت

بازی تاج و تخت

چندی پیش امیلیا کلارک بازیگر نقش دنریس تارگرین عکس جدیدی از پشت صحنه ساخت فصل هشتم و پایانی سریال بازی تاج و تخت منتشر کرد. این عکس در پایین مطلب برای مشاهده شما عزیزان قرار داده شده است.

به گزارش میم ست و در تازه ترین اخبار سریال و سینمای هالیوود ، امیلیا کلارک (Emilia Clarke) بازیگر نقش دنریس تارگرین (Daeneyrs Targaryen) یا همان مادر اژدهایان ، عکس جدیدی از پشت صحنه سریال شگفت انگیز و بی همتای بازی تاج و تخت (Game of Thrones) منتشر کرد. او این عکس را برای مسابقه خیریه جدیدش منتشر کرده تا افراد جدیدی را جذب این رقابت کند.

فصل هشتم و پایانی سریال فوق العاده و پرطرفدار بازی تاج و تخت سال آینده روی آنتن خواهد رفت و بسیاری از طرفداران برای دیدن آن لحظه شماری می کنند اما گروهی دیگر از این موضوع نگران هستند که پس از این فصل ، سریال به پایان رسیده و دیگر تا سالها شاید سریالی به جذابی آن نبینند. اما همانطور که قبلا گفتیم خبر خوب این است که هم اکنون ۵ اسپین آف متفاوت برای آن در دست ساخت می باشد اما خبر بد هم این است که کیت هرینگتون در هیچکدام از آنها حضور نخواهد داشت .

البته پس از اتمام سریال بازی تاج و تخت حداکثر یکی از این اسپین آف ها روی آنتن خواهد رفت و آنها با هم منتشر نخواهند شد. باز با این حال طرفداران پس از اتمام سریال از دنیای جورج آر آر مارتین (George R.R. Martin) خارج نخواهند شد و همچنان شاهد داستان و فضای ناب تخیل او خواهیم بود.

اگرچه لازم به ذکر است که مارتین اعلام کرد که جلد جدید کتاب یعنی بادهای زمستان (The Winds of Winter) امسال منتشر نخواهد شد و علاقه مندان به خواندن سری کتاب های بازی تاج و تخت باید مدت زیادی را برای خواندن جلد جدید منتظر بمانند.

اخیرا امیلیا کلارک مسابقه ای برای کمک به سازمان خیریه اومیز (Omaze) شروع کرده که برنده این مسابقه جوایز مختلفی را دریافت خواهد کرد که یکی از آنها رفتن به تور اختصاصی پشت صحنه ساخت فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت می باشد. حال نیز در جدیدترین اقدام او برای جذب بیشتر شرکت کنندگان ، مجله EW عکس جدیدی از دنریس (امیلیا کلارک) و جان اسنو (کیت هرینگتون) منتشر کرده است که شما می توانید آن را در زیر مشاهده نمایید .

امیلیا کلارک

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *