میم ست

اسپین آف سریال بازی تاج و تخت رسما سفارش ساخت خود را از شبکه HBO دریافت کرد!!

اسپین آف سریال بازی تاج و تخت

شب گذشته شبکه HBO رسما ساخت اسپین آف سریال بازی تاج و تخت را سفارش داد. فیلم نامه این سریال را جین گلدمن می نویسد. علاوه بر این ۴ اسپین آف دیگر هم اکنون در حال توسعه می باشند. حال داستان اسپین آف تایید شده چیست ؟ در ادامه با ما همراه باشید.

به گزارش میم ست ، اسپین آف سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) شب گذشته سفارش ساخت خود را دریافت کرد. از سال ۲۰۱۱ زمانی که اولین قسمت سریال خارق العاده بازی تاج و تخت منتشر شد ، این داستان خونین قدرت و سیاست در جهان وستروس توانسته به بزرگترین سریال شبکه HBO تبدیل شده و بیشترین امتیازات و آمار را دریافت کند. به همین دلیل این شبکه برای ادامه این آمار و امتیازات همواره در حال تلاش برای ساخت اسپین آف هایی برای این سریال شگفت انگیز و پر طرفدار بوده است ، تا اینجا شایعات به بیش از ۵ اسپین آف را خبر می دهند که حال یکی از آنها رسما سفارش ساخت دریافت کرد.

کار نوشتن فیلم نامه اولیه ی این ۵ اسپین آف را نویسندگان بزرگی از قبیل مکس بورنستاین (Max Borenstein) نویسنده فیلم کونگ : جزیره جمجمه (Kong: Skull Island) ، کارلی ری (Carly Wray) نویسنده سریال وست ورلد (Westworld) ، برایان هلگلاند (Brian Helgeland) نویسنده و کارگردان فیلم ۴۲ ، برایان کاگمن (Brian Cogman) نویسنده ۱۰ قسمت فصل اول سریال بازی تاج و تخت و جین گلدمن (Jane Goldman) نویسنده فیلم های مختلف بر عهده دارند. فیلم نامه اولیه گلدمن فعلا چراغ سبز خود را از شبکه HBO دریافت کرده است.

اسپین آف سریال بازی تاج و تخت

جین گلدمن قرار است در اسپین آف سریال بازی تاج و تخت در جایگاه سازنده و همچنین در کنار نویسنده کتاب نغمه آتش و یخ (A Song of Ice and Fire) یعنی جورج آر آر مارتین (George R.R. Martin) به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت کند. علاوه بر این وینس جراردیس (Vince Gerardis) و دنیل زلمن (Daniel Zelman) دیگر تهیه کنندگان اجرایی این اسپین آف خواهند بود. نکته جالب و هیجان انگیز این اسپین آف این است که گلدمن با همکاری جورج آر آر مارتین فیلم نامه این اسپین آف را توسعه داده و تکمیل خواهند کرد. قطعا هنر مارتین ، این اسپین آف را شگفت انگیز خواهد کرد.

اسپین آف سریال بازی تاج و تخت

حال در تازه ترین اخبار سریال و سینمای هالیوود ، شبکه HBO علاوه بر تایید ساخت این اسپین آف سریال بازی تاج و تخت ، خلاصه داستان زیر را برای آن منتشر کرده است.

خلاصه داستان اسپین آف سریال بازی تاج و تخت :

” این سریال که داستان آن در هزاران سال قبل از وقایع سریال بازی تاج و تخت روی می دهد ، از زمان عصر طلایی قهرمانان تا تاریک ترین شکل آن را به نمایش خواهد گذاشت. و تنها یک چیز قطعا حقیقت دارد : از رازهای وحشتناک تاریخ وستروس تا خاستگاه دقیق وایت واکرها و همچنین رازهای شرق این افسانه … داستان هایی که فکر می کنیم میدانیم نیستند. ”

اسپین آف سریال بازی تاج و تخت

لازم به ذکر است که فصل هشتم و پایانی سریال بازی تاج و تخت در سال ۲۰۱۹ از شبکه HBO روی آنتن خواهد رفت . منتظر اخبار بیشتر در مورد اسپین آف سریال بازی تاج و تخت از میم ست باشید.

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

اسپین آف سریال بازی تاج و تخت

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *