آغاز فیلمبرداری فصل ۲ سریال شنل و خنجر / ترکیب دنیای واقعی با دنیای کلاسیک ابرقهرمانان

فیلمبرداری فصل 2 سریال شنل و خنجر

بتازگی یکی از بازیگران از آغاز فیلمبرداری فصل ۲ سریال شنل و خنجر خبر داد. این سریال مسائل سیاسی دنیای واقعی را با عناصر کلاسیک دنیای ابرقهرمانان ترکیب می کند.

به گزارش میم ست ، فیلمبرداری فصل ۲ سریال شنل و خنجر (Cloak & Dagger) آغاز شده است. در ماه جولای و در کامیک کان سن دیگو بود که این سریال برای دومین فصل توسط تلوزیون مارول و فری فرم تمدید شد.

فصل اول سریال شنل و خنجر موفقیت قابل توجهی را برای تلوزیون مارول (Marvel Television) رقم زد و هم از سوی منتقدان و هم از سوی بینندگان مختلف نظرات مثبتی دریافت کرد.

در ابتدا این سریال کمی غیر معمول و غیرعادی بنظر می رسید ، سریالی که انواع مسائل سیاسی دنیای واقعی ، از نژادپرستی گرفته تا تبعیض جنسیتی و همچنین تجاوز تا تیراندازی های پلیس را با عناصر نوستالژیک و کلاسیک دنیای ابرقهرمانان ترکیب می کند. از ابتدای تاریخ پخش رفته رفته به بینندگان این سریال افزوده می شد ، بنابراین تمدید این سریال توسط شبکه فری فرم (Freeform ) اتفاق غیرمنتظره ای نبود و حالا فصل دوم در راه است.

در تازه ترین اخبار سریال و تلوزیون ، اولیویا هولت (Olivia Holt) توسط اکانت رسمی اینستاگرام خود، شروع فیلمبرداری فصل ۲ سریال شنل و خنجر را تایید و اعلام کرد.

وی عکس زیر را منتشر کرد و در قسمت کپشن نوشت:

” خنجر برای فصل دوم بازگشته است! “

فصل ۲ سریال شنل و خنجر در بهار سال ۲۰۱۹ میلادی روی آنتن خواهد رفت.

نظر شما در مورد سریال شنل و خنجر چیست؟ در مورد نحوه نقش آفرینی اولیویا هولت در این سریال چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

 

فیلمبرداری فصل 2 سریال شنل و خنجرفیلمبرداری فصل 2 سریال شنل و خنجر

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *